7 סיבות איך לבחור צלם מגנטים לאירועים

מגנטים לאירועים זו אחת האטרקציות הטובות ביותר כאשר יש לכם אירוע.
בין אם מדובר בברית או בחתונה, צלם מגנטים לאירועים זהו נושא חשוב מאוד, שמשאיר תיעוד מערב מרגש בצורה של מגנטים שנשארים על המקרר, אבל רגע לפני שתזמינו צלם מגנטים לאירוע שלכם, חשוב לדעת המון דברים חשובים, בכל זאת, אתם כנראה לא מתחתנים כל יום ואין לכם בר מצווה או ברית כל יומיים, אז לכן כדי שהמגנטים יהיו איכותיים באמצע ועל מנת שתקחו חברת מגנטים לאירועים איכותית, ריכזנו בעבורכם את עשרת הדברים החשובים ביותר כאשר אתם תבחרו את הצלם מגנטים לחתונה שלכם.

ניסיון – כאשר אתם בוחרים צוות שמבצע לכם הפקת מגנטים לאירועים חשוב שהם יגיעו כצוות מסודר של לפחות 2 עובדים (אחד מצלם ואחד עורך במחשב) הניסיון הוא פקטור חשוב במיוחד כיוון שהניסיון של הצוות נותן לכם אפשרות לקבל יותר מגנטים כיוון שהניסיון בעבודה הוא של שנים רבות.

ציוד – אתם בטח לא תרצו שהמגנטים יצאו אחרי שעה, וגם שיצאו באיכות ירודה, לכן חשוב לבחור חברת מגנטים לאירועים עם ציוד חדשני, ציוד מיושן עלול להתקלקל ובסופו של האירוע יתכן כי לא יצאו מגנטים בכלל.

עבודות קודמות – אם אתם מכירים חברת הפקת מגנטים לאירועים שכבר ראיתם אותם באירוע של חברים או באירוע של אנשים אחרים, ויש לכם המלצות, אנו ממליצים לכם מאוד לעשות זאת,ולשריין תאריך מהיום אצל חברה שיש לה עבודות קודמות והמלצות איכותיות. חברות רבות של מגנטים נמצאות בעיקר בחודשי הקיץ תפוסות עקב העבודה הרבה בתחום האירועים.

צוות – צוות טוב יכול להפוך כל אירוע למדהים, באמצעות אנשי צוות איכותים התמונות יצאו באיכות טובה יותר, ויצאו מהר יותר, הלוח התעדכן בצורה מהירה יותר, ובעצם אתם תהנו יותר מכל רגע באירוע הזה.

זמן – זמן זה הפקטור הכי חשוב באירוע שלכם, אירוע לא נמשך לנצח כידוע לכם, והוא נמשך שעות בודדות בלבד, לכן העבודה חייבת להיות מהירה, באמצעות צוות איכותי וציוד משוכלל זמן העבודה אמור להתקצר ואתם תוכלו לקבל יותר מגנטים באירוע שלכם.

מחיר – העניין במגנטים לאירועים הוא שהמחיר משתנה מחברה לחברה, יכול להיות שתקבלו הצעות מחיר של החל מ400 ש”ח לחתונה עם 200 מגנטים, אך האם מה שתקבלו שווה את המחיר? כנראה שלא.. בדרך כלל מדובר בציוד מיושן ובמגנטים ללא צבע, לפעמים עדיף לשלם קצת יותר ולתת לאדם אמין יותר לעשות את המגנטים באירוע שלכם.

חומרים – חומרים זה אחד הדברים שיכול להרכיב את המחיר, אפשר להשתמש במגנטים ללא לימנציה דבר אשר משמעותית זול יותר, אך בסופו של כמה חודשים על המקרר הצבע של המגנטים נמרח ובעצם מדובר בסחורה שהיא גרועה.

?