תפקידם של רקדנים לאירועים והדרך בה משפרים את האירוע

במזל טוב ובסימן טוב הגיע השעה והחלטתם להינשא. מעט אחרי שתחלוף ההתרגשות מקבלת הצעת הנישואין, הגיע הזמן לחשוב על האירוע ולתכנן את כל הפרטים. כדי שהחתונה תהיה מוצלחת ותיראה בהתאם לרצונותיכם, חשוב לדאוג לבגדים כמובן, להחליט על מיקום החגיגה וגם לחשוב על תפריט וכמובן על המוסיקה. כל פרט ופרט יכולים לסייע לכם ולאורחים להנות מאירוע בלתי נשכח שעוד ידברו עליו שנים.

פעמים רבות כשחושבים על המוסיקה לאירוע, יש חשש גדול של החתן והכלה או משפחותיהם משלב הריקודים. כל מי שנכח אי פעם בחתונה מכיר את הרגע בו המוסיקה מתחילה והגיע הזמן לעלות אל הרחבה. כאשר לאירוע מוזמנים בעיקר מבוגרים או שמדובר בחתונה קטנה יחסית אליה מגיעים בעיקר אורחים שנוטים להיצמד אל השולחן כל הערב, יש רבים החוששים שהרחבה תישאר ריקה והאורחים ישתעממו במהרה. אחת הדרכים לפתור את החשש הזה היא לוודא שיהיה מי שיניע את הקהל ויגרום לו לרקוד, וכיום יש מי שעושה זאת – רקדנים סמויים.

מה זה רקדן סמוי?

זה אולי נשמע לכם מוזר, אבל סביר להניח שגם אתם כבר נכחתם באירוע שכלל רקדנים ורקדניות סמויים. הרקדנים העוסקים בכך יודעים לעשות זאת מבלי שתזהו אותם על הרחבה, אבל אין ספק שאת השפעתם תרגישו לאורך הערב. רקדנים סמויים נשכרים לאירוע על ידי בעלי השמחה, כשכל תפקידם הוא לרקוד ולהניע את הקהל לקחת חלק בריקודים. הם מגיעים לבושים ככל אורח במסיבה, מלאים באנרגיות חיוביות ומשמחות ופשוט עולים יחד עם הקהל על הרחבה ומתחילים לרקוד.

היופי בפעילות של הרקדן הסמוי טמון בעובדה שהוא באמת מסייע לשפר את הערב. מלא באנרגיות, נהנה מהקצב ומככב על הרחבה וכך “מדביק” גם את האורחים וגורם להם לנוע בשמחה ולהצטרף לחגיגה. רק תדמיינו כמה נהדר בתור מארחים, לראות את רחבת הריקודים באירוע שלכם מלאה במוזמנים שרוקדים ונהנים. אין ספק שאירוע כזה ישאיר גם אצל האורחים שלכם זכרונות טובים ומהנים.

ריקוד בלתי נשכח באירוע

רקדנים וכן רקדניות לאירועים מתאימים לא רק כדי לשמח את הקהל ולשפר את האנרגיות באירוע, אלא גם כדי להוסיף אלמנט ייחודי באירוע שלכם. הרקדנים המקצועיים יכולים להעלות מופע ריקוד מרשים אל מול האורחים ולהוסיף לחתונה נופך שונה ומקורי. אפשרות נוספת לשילוב ריקודים באירוע היא באמצעות ריקוד זוגי של החתן והכלה אל מול המוזמנים. סגנון הריקוד יכול לנוע החל מוואלס וינאי ועד לסווינג מקפץ, ובמסגרתו מציג זוג הנשואים הטריים לקהל אורחיהם ריקוד שעבדו עליו רבות ביחד לקראת החתונה.

Sugar dance המציעים רקדנים לאירועים ולימודי ריקוד, מספרים כי לימדו זוגות רבים ריקודים זוגיים שונים שהציגו בגאווה בערב חתונתם והאימון לקראת הריקוד היה חוויה יוצאת דופן ומהנה במיוחד עבורם. ניתן לשלב ריקוד גם ככניסה מקורית אל האירוע, לראשונה כזוג נשוי לאחר החופה. במקום צעידה פשוטה לתוך האולם, אפשר להיכנס במופע ולהפתיע את הקרובים והאהובים.

לימודי ריקוד לקראת אירוע נפוצים כיום לא רק כשמתכננים חתונה, אלא גם באירועי בת מצווה. נערות רבות המגיעות למצוות ועורכות אירוע, מעוניינות לבצע כניסה מיוחדת אל האולם או להציג מופע קצר של ריקודים בפני האורחים. כתוצאה מכך, ריקוד בת מצווה הפך נפוץ וניתן לראותו כחלק מאירועים רבים בשנים האחרונות.

אל תזניחו את המוסיקה באירוע

למרות שתכנון חתונה כולל מגוון פרטים שצריך לבדוק ולחשוב עליהם, לא כדאי להזניח את המוסיקה. אין ספק שבחירת המוסיקה באירוע שלכם ושילוב רקדנים מקצועיים, בין אם באופן סמוי על הרחבה, או במטרה שיעלו אל מול האורחים מופע, אלה יכולים לסייע לקבוע את האווירה באירוע ולשפר את האנרגיה השמחה במהלכו. מארחים ביישנים פחות המעוניינים להופיע אל מול אורחיהם, יכולים לשלב גם ריקוד משלהם ולהפוך רגע זה למיוחד ומקורי במסגרת הערב ולהעניק לאורחים חוויה בלתי נשכחת. אין ספק שהמוסיקה והקצב יעשו את שלהם ולא יישאר אורח אחד שלא יחייך למראה החגיגה.

חתונה היא מאורע מיוחד בחייו של כל אחד ויש לקוות שתהיה זו חתונה אחת ויחידה. לא משנה איך תבחרו אתם להינשא, הכי חשוב שתהנו בערב המיוחד שלכם ושיהיה לכם במזל טוב.

?