מתנה מקורית לחתונה – מקרר בלומברג

חתונה היא אמנם בראש ובראשונה הצהרת אהבה אולטימטיבית וחגיגה לכבוד הניסיון להפוך שתי נפשות לישות חדשה, משפחתית, אבל בימינו כמעט ואין חתונה שלא מעורבים בה גם שיקולים כספיים כאלה ואחרים, הן מצד החתן והכלה והן מצד האורחים, שמשקיעים לא מעט משאבים בניסיון למצוא תשובה לשאלה מה להביא מתנה לחתונה.

ברוב המקרים, כידוע, התשובה היא צ’ק (ואז נשאלת השאלה שלפעמים נדמה כי אף תשובה לא באמת מספיק טובה בשבילה, מה לרשום בצ’ק) – אבל אפשר גם אחרת: מה רע במקרר כמתנה לחתונה? ואם כבר מקרר, כמובן שכדאי מאוד כי הוא יהיה איכותי, ובשתי מילים – מקרר בלומברג.

מי מביא מקרר כמתנה לחתונה?

אם הבן דוד מדרגה שלישית שלכם הזמין אתכם לחתונה שלו מן הסתם לא תשקיעו אלפי שקלים ברכישת מקרר, וגם אם זילברמן מהנהלת חשבונות מתחתן המתנה שתעניקו לו תהיה צנועה יחסית ולא מקרר בלומברג.

אבל מקרר שכזה יכול להיות מתנה נהדרת למשל לאחות שמתחתנת. גם קבוצת חברים קרובה ומגובשת יכולה לחבור יחד למתנה משותפת לחבר שעשה את הצעד הדרמטי והחליט להתחתן – ובכך להעניק לזוג הצעיר פריט שילווה אותו למשך שנים רבות רבות, ובאופן כללי כל מי שרוצה (או חש מחויב; אין מנוס מלהודות שלעיתים מתנה לחתונה היא תוצאה של תחושת כורח ולאו דווקא רצון אמיתי) להעניק מתנה גדולה, גם פיזית, יכול לבחור במקרר ולדעת שהחתן והכלה יחשבו עליו כל פעם שהם יהיו רעבים או יחזרו מקניות…

למה בלומברג?                                                     

בלומברג נוסדה בגרמניה בסוף המאה ה- 19 ומוצריה עומדים כולם בסטנדרטים הגרמניים הקפדניים להפליא בכל הקשור לבקרת איכות – ובנוסף מתאפיינים בהרמוניה: הרמוניה עיצובית, הרמוניה עם המשתמשים והרמוניה עם כדור הארץ.

ערכי הליבה של בלומברג, שבאופן טבעי באים לידי ביטוי בכל המוצרים שהיא מייצרת ולא רק במקרר בלומברג, הם יעילות אנרגטית מקסימלית (הן למוצר עצמו והן במסגרת ייצורו, כך שהפגיעה הנגרמת בעטיים לסביבה, ובעצם לעתיד של כולנו כאן על פני כדור הארץ, תהיה מינימלית), נוחות שימוש מרבית (תוצר של הנדסת אנוש מפותחת במיוחד) ועיצוב שובה עין. למרכיב האחרון חשיבות רבה כשמחפשים מתנה לחתונה, שהרי גם מקרר מוצלח מאוד, אם אינו משתלב היטב במטבח של הזוג הצעיר, לא ייתפס כמתנה מלהיבה באמת.

איזה דגם של מקרר בלומברג לבחור?

באופן טבעי ישנם דגמים רבים של מקרר בלומברג – כאלה בעלי 4 דלתות, כאלה בעלי 2 דלתות כשהמקפיא בחלק העליון, כאלה בעלי 2 דלתות כשהמקפיא בחלק התחתון ומקררי Side by Side, וזו רק חלוקה על פי המבנה, וכמובן שניתן למצוא מנעד רחב של דגמים גם לפי הנפח, העיצוב, הצבע ועוד מאפיינים.

אם אתם מכירים היטב את העדפותיהם של החתן והכלה – הן מבחינת נוחות השימוש והן מבחינה אסתטית – תוכלו פשוט לבחור להם דגם מתקדם ואיכותי, ולרוות נחת מקריאות ההתפעלות שלהם והתודה מעומק הלב שלהם. אם לא, תוכלו פשוט להגיד להם שהחלטתם להעניק להם כמתנת חתונה את אחד ממקררי הבלומברג המיובאים לארץ ולהעניק להם את זכות הבחירה, או אפילו ללכת יחד לחנות מוצרי חשמל איכותית שבה תוכלו לקבל המלצות ספציפיות מאנשי מקצוע בעלי ידע נרחב בתחום.

בכל מקרה כדאי לדעת שרוב רובם של מקררי הבלומברג מצוידים בטכנולוגיות חדשניות לשמירה על טריות המזון ולפיזור יעיל במיוחד של הקור בכל רחבי המקרר (למשל טכנולוגיית BIOCC), בהגנה אנטי בקטריאלית אפקטיבית ובטכנולוגיות הקפאה המותאמות במיוחד למזון.

?