מועדון לאירועים – פתרון מושלם לאירוע מוצלח

יום ההולדת של בן משפחה מתקרב ורוצים לערוך עבורו מסיבה מיוחדת ? מחפשים מקום לערוך בו מסיבה לבר המצווה של ילדכם וחבריו לאחר העלייה לתורה ?  ובכן, תשמחו לשמוע כי קיימת אפשרות מצוינת  לקיום אירועים אלו והיא- מועדון אירועים. קיימים מגוון סוגים של מועדוני אירועים ולכל אחד מאפיינים שונים. נשאלת השאלה האם מועדון אירועים המתאים ליום הולדת אינו מתאים דווקא למסיבת בר מצווה ? וכיצד יש לבחור את מועדון האירועים המתאים עבור האירוע שלכם ?

כיצד בוחרים מועדון אירועים מתאים ?

  • תקציב- הדבר הראשון אשר עליכם לעשות הינו להכין תקציב עבור האירוע שלכם. בהכנת התקציב יש לחשוב על כל הוצאה ולא רק על מועדון האירועים. בין אן מדובר בקייטרינג, עיצוב המקום, רכישת בגדים ועוד. יחד עם זאת קיימים מועדוני אירועים אשר מספקים חלק מן השירותים הללו כחלק מן המחיר שהם גובים.
  • איתור מקום מתאים לאירוע שלכם- בשלב זה מומלץ לחפש ברשת מועדון לאירועים אשר מתאים לאירוע שלכם. חשוב להתייחס למועדון אירועים אשר יתאים בגודלו לכמות האורחים שלכם ולאופי האורחים והאירוע. רשמו לפניכם את פרטי אנשי הקשר במועדונים לאירועים הפוטנציאליים.
  • יצירת קשר עם בעלי המועדונים לאירועים- בשלב זה יש ליצור קשר עם איש הקשר הרלוונטי במועדון ולהציג בפניו את סוג האירוע אותו אתם מעוניינים לערוך. חשוב שתבדקו מולו האם נהוג לערוך במועדון אירועים מסוג האירוע שלכם כגון והאם הוא מתאים לכך. במידה למועדון זה מתמקד יותר באירועים של ימי הולדת לצעירים ואילו אתם מחפשים מועדון אירועים עבור חגיגת חתונת הזהב של הוריכם, לאו דווקא יתאים הדבר.

מועדון אירועים- רק לאירועים גדולים ?

בשתי מילים: בפירוש לא. קיימים אירועים רבים אשר כמות האורחים המוזמנת הינה קטנה עקב רצון באירוע אינטימי או לחלופין קיימים פחות מוזמנים מלכתחילה. לדוגמא, מסיבות בת מצווה הינן ברוב המקרים אירוע המיועד לחברותיה של בעלת השמחה ולא למשפחה. במקרה זה דווקא יתאים מועדון קטן ומדליק.

ומה לגבי המלצות ?

אין ספק שהדבר החשוב ביותר על מנת לבחור מועדון לאירועים הינו קבלת המלצות. מומלץ להתייעץ עם משפחה, חברים ומכרים אשר ערכו לאחרונה אירוע במועדון לאירועים ולקבל מהם משוב מלא. חשוב לבדוק עימם האם השירות אשר קיבלו היה ברמה גבוהה והאם היה איש קשר מטעם המועדון לאירועים אשר היה זמין עבורם בכל רגע נתון ונתן להם מענה בכל נושא.

חשיבות השירות מטעם המועדון

אחד הדברים החשובים ביותר לבחירת מועדון לאירועים הינו רמת השירות הניתנת ללקוחות. מומלץ עוד משלב המשא ומתן להפעיל את האינטואיציה לגבי בעל המועדון זמינותו עבורכם 24 שעות ביממה הינה פקטור חשוב ביותר בקבלת ההחלטה הסופית. כמו כן, בקשו מבעל המועדון לאירועים כי יוצמד אליכם איש מכירות מטעמו אשר יהיה נוכח לאורך כל האירוע ויטפל בכל בעיה בלתי צפויה אשר עלולה להתרחש.

לסיכום, ניתן לראות כי מועדון לאירועים הינו פתרון מושלם עבור עריכת אירועים מסוגים שונים, כל עוד מוודאים ומכינים את כל הפרטים מראש.

 

לאתר של מועדון קליק:

http://www.click-club.co.il/

?