חתונה באזור השרון – תכנון תקציבי.

רגע אחרי הצעת הנישואין מתחילים לחשוב איך תיראה החתונה, איפה היא תהיה, את מי נזמין וכמה אנשים נזמין, איזה אוכל יהיה בחתונה, מי יצלם את החתונה וכמובן איך ניראה בה. הכנות לחתונה הן די מורכבות בעיקר אם תמיד חלמנו על חתונה גדולה ויש לנו תקציב לכך כמובן. ההתרגשות בשיאה אצלנו ואצל החברים והקרובים אלינו ואנו חייבים להתחיל עם חיפוש אולם. חתונה ניתן לעשות בכל מקום בארץ אך אם רוב המוזמנים שלנו הם מאזור השרון חתונה באזור השרון תהיה הכי נוחה והכי נגישה לכולם. הנה כמה טיפים על חתונה ועל ההכנות.

תכינו תקציב!

בין אם אתם עושים חתונה באזור השרון או בכל אזור אחר בארץ אתם יודעים שאתם הולכים להוציא לא מעט כסף. אם לאבא שלכם לא קוראים יצחק תשובה אז אתם חייבים להיות מחושבים וחייבים לעשות סקר שוק על כל נותן שירות. כשאתם מתחילים לתכנן את החתונה חשוב שתכינו תקציב, תקציב שמכניס בתוכו את הצפי למתנות או יותר נכון למתנות בכסף אבל בסכום נמוך הרבה יותר ממה שאתם חושבים שיהיה. תמיד טוב להיות מופתע מסכום גבוה יותר בפועל אך בכדי שלא תכנסו לחובות תכינו תקציב שאתם יכולים לעמוד בו בכל מצב.

נותני שירות

נותני שירות לחתונה יש לא מעט כפי שציינו, האולם עצמו או גן האירועים, הצלמים, הקייטרינג, שמלה ושאר בגדים, מעצבת חופה, מגנטים ומה לא. כמה שתעשו את ההכנות מוקדם יותר ותקבלו הצעות מחר כך יהיה לכם יותר מרווח למשא ומתן ולהשוואה בין אולמות אירועים בשרון לשאר האזורים בארץ, ונותני שירות בתחום יודעים את זה ואם תתחילו להתכונן קרוב מידי לחתונה אתם תהיה בעמדה נחותה בגלל הלחץ שלכם. תעשו את הכול ברוגע, תחשבו מה אתם צריכים, תיפגשו עם מי שצריך, תראו סגנונות וכמובן תשוו מחירים כך שבסופו של דבר תצליחו להרים חתונה בלתי נשכחת במחיר סביר.

חתונה היא דבר מרגש וההכנות רבות אך חשוב לעשות את הכול תוך שיקול דעת, בצורה כזו שהאירוע יהיה בשבילכם בלתי נשכח אבל בשביל חשבון הבנק שלכם הוא דווקא כן יהיה נשכח לאחר מכן…

?