החתונה של הבת של ירדנה עובדיה

כשירדנה עובדיה הייתה בת 5, משפחתה עלתה לישראל ממרוקו ונשלחה לדימונה. החיים בעיר הדרומית לא האירו פנים לשבע הנפשות, שנאלצו להצטופף בדירה קטנה וידעו לא אחת מחסור וקושי. חמישים שנה לאחר מכן ארגנה ירדנה עובדיה חתונה מפוארת במיוחד לבת שלה – והוכיחה לכל מי שעוד פקפק כי בעזרת חריצות, יוזמה, תעוזה ורצון עז, השמיים הם באמת הגבול ולא רק קלישאה.

למעשה, הרצון להעניק לילדיה את כל מה שירצו היה אחד המנועים החזקים ביותר בקריירה של ירדנה עובדיה, שכבר בגיל 14 החלה לסלול את דרכה בשוק העבודה (בלית ברירה, כדי לתמוך בהוריה בכל הקשור לפרנסת המשפחה). וכשאורטל, בתה של ירדנה, בישרה לה כי זכתה להצעת נישואין (בוונציה), לאשת העסקים המצליחה היה ברור כי זו עומדת להיות חתונה שכולה נתינה, הוד והדר.

הפקה מתוקתקת עד הפרט האחרון – כמו בעסקים של ירדנה עובדיה

אחד המאפיינים הבולטים של העסקים של ירדנה עובדיה הוא ההקפדה על כל פרט, קטן כגדול – וגם בחתונת בתה אורטל עם בח”ל אורון הושקעה תשומת לב מרבית בכל פרט ופרט, וכל מרכיב בהפקה הנוצצת היה לא פחות ממושלם.

מבחינת ירדנה עובדיה, חשוב להדגיש, לא הייתה זו הפקה מתוך רצון להראות לעולם עד כמה היא מצליחה (למרות שאנשי עסקים רבים הבונים אימפריה מאפס אוהבים להדגיש ולהמחיש את סיפור הצלחתם) אלא פשוט דרך נוספת שלה להעניק למי שהיא חפצה ביקרו – ובמקרה הזה, להעניק לאורחים שבאו לכבד אותה ואת משפחתה חוויה של פעם בחיים.

החוויה החד פעמית לחלוטין כללה פן קולינארי מסעיר – תפריט עשיר וגדוש במטעמים שלא היו מביישים את מיטב מסעדות הפאר בעולם, כשגם הכמויות היו נדיבות להפליא, ופן מוזיקלי מקפיץ – הופעות של מיטב זמרי ישראל, ולמעשה החתונה של בתה של ירדנה עובדיה הייתה מפגש פסגה של האמנים האהובים ביותר בארץ: משה פרץ, אייל גולן, שרית חדד, וכיאה לאירוע שכולו נתינה ואהבה, הופיע גם הזמר שכולו לב ונשמה, שלומי שבת.

העתק מרגש של ונציה

לא פחות מרגשת ומלהיבה הייתה גם התפאורה: מאחר שהצעת הנישואין התרחשה כאמור בעיר הרומנטית ביותר בעולם, ונציה, הרי שהעיר האיטלקית הייחודית היוותה השראה לתפאורה שהוצבה בחוות רונית, המקום שנבחר לארח את החתונה המפוארת.

אורחיה של ירדנה עובדיה נהנו מגונדולות ציוריות ותעלות כמו בוונציה, ומתפאורה של מבנים מרהיבים ועמודי שיש בוהקים, ששיוו לחוות רונית חזות יוקרתית אף יותר מהרגיל.

לצד כל הפאר וההדר, סיפקה החתונה של הבת של ירדנה עובדיה גם לא מעט רגעים מרגשים במיוחד, ובראשם, באופן טבעי, הכניסה לחופה של אורטל ואורון – שלוו על ידי לא פחות מ- 100 ילדים שהזכירו לכולנו שבסופו של דבר הם הכוכבים האמיתיים, ושכדאי, כמו ירדנה עובדיה, להתאמץ למענם ולאפשר להם להגשים את חלומותיהם.

לצפיה בוידאו מהמימונה של חתונה של הבת של ירדנה עובדיה לחצו כאן.

?