2 דברים שאתם לא יכולים להתפשר עליהם בחתונה שלכם

החלטתם להתחתן וכל המשפחה והחברים שמחים ביחד אתכם, אבל עכשיו מגיע החלק בו אתם צריכים לתכנן את האירוע ולהחליט מה לקחת ועל מה לוותר.

לכל זוג יש מסגרת תקציב אחרת שהוא צריך לעמוד בה, ובהתאם לכך הוא מוותר על דברים מסוימים או בוחר בדברים אחרים. אך ישנם שני דברים משמעותיים שלא כדאי להתפשר עליהם.

אולם אירועים במרכז

כשכל אולמות האירועים נראים פחות או יותר אותו הדבר, אתם צריכים להרחיב את החיפוש. Ray  הוא אולם אירועים במרכז הארץ, וליתר דיוק בתל אביב, שלא דומה לאולמות האירועים הרגילים. בעיצוב המקום הושקעה מחשבה רבה ורואים את זה גם בפרטים הקטנים. לצד המבנה המקורה והגן המטופח, ישנה גם מרפסת גדולה ויפהפייה, שהופכת את המקום למיוחד עוד יותר.

כשאתם יושבים יחד להחליט על מה צריך להתפשר, אולם אירועים אינו המקום לחסוך. אולם מוצלח ייתן לכם מעטפת שירותים שהיא הרבה מעבר למקום פיזי לעריכת האירוע. ב-Ray תפגשו צוות מקצועי הכולל ברמן, מלצרים וכמובן את הנהלת המקום, שילוו אתכם מהרגע הראשון ועד לתום האירוע ויוודאו שהכל מתנהל לשביעות רצונכם. מלבד היופי הייחודי של האולם שיעורר התפעלות רבה בקרב האורחים שלכם כבר ברגע שהם יפסעו לתוך המתחם, מחכה להם חוויה קולינרית שהם לא ציפו לחוות באולם אירועים. אנחנו מתכוונים כמובן לתפריט העשיר והייחודי שעליו מנצח בגאווה השף יונתן רושפלד.

צלם אירועים

בחירת אולם אירועים הוא אחד השלבים הראשונים והחשובים שצריך לעבור, אולם הוא אינו האחרון. לאחר שסגרתם אולם אירועים במרכז ותאריך, כדאי להתמקד בשתי הנקודות הבאות: איך להפוך את החתונה לאירוע מהנה שיגרוף מחמאות, ואיך תשאירו לעצמכם מזכרת מהיום המיוחד הזה.

אתם אולי מתכננים את החתונה במשך זמן רב, אולם כשהרגע עצמו מגיע זה חולף כל כך מהר ולמחרת זה נראה כמו חלום רחוק. כדי שתישאר לכם מזכרת נצחית, אל תתפשרו על בחירת צלם אירועים. צלם אירועים מקצועי ובעל המלצות, שיצלם אתכם תמונות לא שגרתיות מבלי להתפשר על איכות התמונות, זו מזכרת לחיים. כאשר הצלם יודע להשתלב באירוע בצורה טבעית, ולזרום עם הדינמיקה השוררת, אתם תראו את זה בתמונות שתקבלו.

אולם אירועים במרכז המציע סגנון שונה וייחודי לחתונה בלתי נשכחת, כמו Ray, יהפוך את היום המאושר בחייכם לכזה שתרצו להיזכר בו שוב ושוב. מזל שיש לכם גם תמונות מקצועיות ואיכותיות מהאירוע, שיזכירו לכם את הרגעים המיוחדים.

?