כך תבחרו את המיקום המושלם לחתונה שלכם

החלטתם להתחתן ועכשיו אתם מחפשים מקום מתאים לערוך בו את החתונה שלכם? אם כן, תוכלו למצוא לא מעט מקומות נהדרים, המתאימים במיוחד לזוגות המעוניינים להתחתן, אולם לא כל מקום בהכרח יהיה המושלם ביותר לחתונה שלכם. כיצד תמצאו את המקום המתאים ואילו שיקולים עליכם לקחת בחשבון במסגרת החיפוש?

הנה, התשובה:

  • מיקום – כשמחפשים מקום להתחתן בו ישנם לא מעט שיקולים שיש לקחת בחשבון, אולם אחד החשובים שבהם הוא מיקומו של אולם או גם האירועים שבו תיערך החתונה. מכיוון שבדרך כלל המוזמנים מגיעים מכל הארץ, הן מהצפון והן מהדרום, כדאי לבחור מקום טוב באמצע, באזור המרכז. מקום נגיש, שקל לאתר אותו. מקום לחתונה בתל אביב יכול להיות פתרון נהדר, שכן מדובר במיקום מרכזי, וממש באמצע הדרך.

 

  • אופי המקום – גם לאופיו של המקום ישנה חשיבות רבה כשמחפשים את המקום המתאים לחתונה. אם אתם מעוניינים באירוע יוקרתי ונוצץ, חפשו מקומות שמציעים אווירה כזו. מקומות זוהרים, מקומות עם הרבה מאד סטייל. אם אתם רוצים לערוך חתונה קלילה וצנועה יותר, חפשו מקומות אינטימיים יותר, מקומות המעוצבים בסגנון כפרי אולי וחמים יותר. כדי שתוכלו ללמוד מעט על המקום, מומלץ לכם לבקר בו כשנערך בו אירוע, ובמיוחד חתונה. כך תוכלו להתרשם מהאופן שבו מתנהלים בו העניינים וגם מהאופי האמיתי שלו במהלך האירוע עצמו.

 

  • כמה זה עולה – למחיר ישנה חשיבות רבה. כשמדובר באירוע כמו חתונה, ישנן הוצאות רבות. לאחר שהגדרתם מהו התקציב שלכם, ומהו הסכום שאתם רוצים ויכולים להקדיש לטובת המקום עצמו שבו תערך החתונה, הגיע הזמן לצאת למשימת החיפוש. פנו אל כמה מקומות שונים, השוו בעלויות, בדקו מה כולל הסכום המבוקש, האם ישנן הנחות מיוחדות או מבצעים, שיכולים להוזיל. בדקו גם האם ישנם מועדים מסוימים בהם המחיר זול יותר, בהשוואה לאחרים ועוד.

 

  • המלצות וחוות דעת – לא פשוט למצוא מקום מתאים לחתונה. האפשרויות הן רבות ומגוונות והבחירה לא קלה. ובכל זאת, כדי לאתר את המקום המושלם, כדאי גם לפנות לחברים, למכרים רחוקים וגם לבני משפחה שערכו לאחרונה אירוע כזה, ולבקש מהם המלצה על מקום מתאים. אם מצאתם מקום, שאתם שוקלים לערוך בו האירוע, פנו לזוגות שהתחתנו בו בעבר ובקשו מהם את חוות דעתם על המקום והאם הם ממליצים עליו.

לא משנה באיזה מקום אתם בוחרים, כדאי שתתחילו את החיפוש מבעוד מועד ואל תשאירו את משימת איתור המקום המושלם לחתונה לרגע האחרון!

?