החתונה של ירדנה עובדיה

חתונות הן תמיד אירועים מושקעים, סוחפים ומשמחים, וכל חתן וכל כלה – בשיתוף פעולה עם הוריהם כמובן – מנסים להפוך את הערב החד פעמי לכזה שלא יישכח לעולם, הן עבורם והן עבור האורחים שבאו לכבד אותם במעמד המרגש – אבל אין ספק שחתונתם של אורון ואורטל עובדיה, בתה של אשת העסקים המצליחה ירדנה עובדיה, הייתה אירוע באמת חד פעמי ומרגש במיוחד, והצליחה לספק לאורחים הרבים חוויה שמעטים זוכים לה.

הלוקיישן, התפאורה, הצד הקולינרי, הפן האמנותי – בכל אחד מהמרכיבים של חתונת הפאר הושקעו מחשבה רבה, יצירתיות, תשומת לב ובאופן טבעי גם לא מעט כסף. ההקפדה על כל פרט ופרט, מהקטן ביותר ועד הגדול ביותר, יצרה פאזל מושלם וערב שהביטוי “מהאגדות” כמו נולד במיוחד בשבילו.

הכל בשביל המשפחה

את החתונה המושלמת והגרנדיוזית ארגנה ירדנה עובדיה, אמה של הכלה – שהוכיחה פעם נוספת עד כמה גדולה יכולת הנתינה שלה ועד כמה היא מוכנה להשקיע עבור בני המשפחה שלה. ירדנה, שבהיותה נערה, עזבה את בית הספר על מנת לסייע להוריה בפרנסת המשפחה וגידול אחיה הקטנים, הפכה לאשת עסקים מוערכת ומצליחה מאוד אולם הערכים המשפחתיים נותרו החשובים ביותר עבורה ולמעשה כל המאמצים הרבים שהשקיעה על מנת להקים את האימפריה העסקית היו רק כדי להעניק לילדיה את מה שנמנע ממנה עצמה בילדותה.

האירוע המרהיב שארגנה ירדנה עובדיה לבתה אורטל היא חוליה נוספת בשרשרת: האמא הגאה והמאושרת החליטה לעשות הכל כדי להפוך את הערב הכי גדול בחיי בתה לענק באמת, שהרי לא מדובר באירוע חד פעמי אלא ב”חגיגה שתלווה אותה לכל החיים שלה”, כפי שהגדירה עובדיה.

בנוסף חבר לכך הרצון להחזיר אהבה ל- 1,200 האורחים ולכבד אותם כפי שהם באו לכבד את החתן ואת הכלה. גם המקצועיות חסרת הפשרות של ירדנה עובדיה ותשומת הלב המרבית לכל ניואנס באו לידי ביטוי בהפקת הענק, כשתרמו לכך גם החזון והניסיון של דניאל בנעים וחברת “קומטק” שהפיקו את חתונת הפאר.

ונציה בישראל

הצעת הנישואין של אורון לאורטל התרחשה בוונציה – כך שלירדנה עובדיה היה ברור איך תיראה החתונה: כמו בוונציה, אבל בדיוק כמו בעיר האיטלקית הציורית והקסומה. לשם כך הפכה חוות רונית, אחד מאתרי החתונות הפופולאריים ומרהיבי העין בכל מקרה, לשחזור מהפנט של ונציה עם תעלות ובהן גונדולות, תפאורה של מבנים עתיקים ומרשימים, עמודי שיש רבי הוד ובאופן כללי יופי איטלקי מוקפד.

רגע אלוהי מתחת לחופה

החופה, רגע השיא בכל חתונה, זכתה כמובן לתשומת לב מיוחדת בחתונה. 50 ילדות לבושות כמו כלות ליוו את אורטל, 50 ילדים לבושים כחתנים ליוו את אורון, דוד ד’אור שר את שיר המעלות (“רגע אלוהי”, הגדירה אותו ירדנה עובדיה, ובצדק) ואף אורח לא נותר אדיש לנוכח האווירה הייחודית.

תפריט עשיר

ירדנה עובדיה הגדירה את החתונה כשילוב של הרבה שמחה, הרבה אהבה והרבה נתינה. גם התפריט נבנה ברוח זו של נתינה לאורחים והרבה אהבה שהושקעה בשורה הארוכה של המטעמים שנרקחו במיוחד לאירוע: כמהין בזעפרן, שיפודים של שקדי עגל בניחוח ייחודי של “ראס אל חנות” וביצי קרפיון שהוגשו ברוטב צ’רמלה הם רק חלק מהמעדנים מהם נהנו באי החתונה.

מפגש פסגה של מיטב אמני ישראל

איך אפשר ליהנות בערב אחד מהופעה של משה פרץ, הופעה של אייל גולן והופעה של שלומי שבת? כנראה שרק אורחי חתונתם של אורטל ואורון זכו ליהנות מהשילוב הנדיר של בכירי הזמרים בארץ על במה אחת.

?