חנוך רידר עם עקרונות האיפור לכלה המיועדת

לחלק גדול מהנשים יש בראש תמונה מפורטת במיוחד של יום החתונה. היום המרגש מתוכנן מ-א’ ועד ת’, מהרגע שבו נפקחות העיניים, בפעם האחרונה כרווקה, ועד הרגע שבו הן נעצמות שוב, הפעם כאישה נשואה, כולל כמובן התעכבות מיוחדת על הרגעים שמתחת לחופה. למעשה, ישנם מקרים שבהם עוד לפני שיש חתן יש כבר תוכנית חתונה, ובאופן טבעי אחד המרכיבים החשובים באירוע הייחודי והמרגש להפליא הוא האיפור.

איפור כלות, חשוב להדגיש, הוא אמנות בפני עצמה. לא כל מאפר או מאפרת יודעים איך להבטיח לכלה שתיראה בשיאה לאורך כל החתונה, וגם מבין אלה שיודעים להבטיח לא כולם מצליחים גם לקיים – כך שההמלצה הראשונה של חנוך רידר היא להשקיע זמן ובעיקר מחשבה בבחירת איש או אשת המקצוע שיבצעו את האיפור לחתונה.

ניסיון מגוון

כאמור, איפור לכלה מחייב מקצועיות גבוהה בסוג ספציפי זה של איפור, שלא בהכרח זהה לאיפור לטלוויזיה, איפור להפקות אופנה, איפור ערב וכו’. בהתאם אחד השיקולים העיקריים בבחירת מאפרת או מאפרת לקראת החתונה חייב להיות הניסיון הספציפי של כל איש או אשת מקצוע באיפור כלות.

כדאי כמובן שהניסיון יכלול איפור כמה שיותר כלות, עם מאפיינים שונים מבחינת סוג עור הפנים, גוון העור, אופי האיפור המבוקש ועוד. רק מאפרים מקצועיים שכבר הכינו כלות רבות לאירוע המשמעותי יוכלו להבטיח לך איפור מושלם, ולא רק להבטיח אלא גם לקיים כך שהמראה שלך יהיה בדיוק זה שתמיד חלמת עליו.

כדי לוודא שהניסיון של המאפר או המאפרת בכל הנוגע לאיפורי כלות אכן עשיר ומגוון, אפשר לבקש לראות תיק עבודות (רלוונטי כמובן, כלומר לא כזה שכולל איפור לקולנוע, שכאמור אינו רלוונטי) וגם המלצות של כלות קודמות. מאפרים איכותיים ומנוסים מן הסתם ישמחו להציג בפניכם קבלות על יכולותיהם, כך שתוכלו להתרשם ישירות מהאיכות שלהם.

איפור ניסיון

עוד דרך להתרשם מהיכולות של כל מאפר או מאפרת כלות שמציעים את שירותיהם לקראת היום החשוב היא איפור ניסיון.

חנוך רידר מדגיש שלא כל המאפרים והמאפרות מסכימים לבצע איפור ניסיון. בפרט מסרבים לכך המאפרים הוותיקים והמובילים בתחום, אם כי כמובן אי הסכמה לבצע איפור ניסיון לא מעידה בהכרח על איכות גבוהה. במקרים אחרים נדרש תשלום, לרוב צנוע ואולי אפילו סמלי, עבור איפור הניסיון – אם כי בכל מקרה תמיד כדאי לבקש שהרי זוהי הדרך הטובה ביותר לראות כיצד תיראי במהלך החתונה, כמו גם להתרשם מהאישיות של איש או אשת המקצוע.

למה חנוך רידר ממליץ קודם לבחור שמלה ותסרוקת ורק אז איפור?

המלצה חשובה נוספת של חנוך רידר היא להגיע אל המאפר או המאפרת רק לאחר שכבר נבחרה שמלה והוחלט על התסרוקת שתלווה אותך ביום הכלולות.

הסיבה לכך היא שהאיפור לא עומד בפני עצמו, אלא חייב ליצור הרמוניה מושלמת עם שאר המרכיבים של המראה, ובפרט השמלה והתסרוקת, שמטבעם מושכים תשומת לב רבה ומהווים פקטור דומיננטי. כשמציגים למאפר כלות או למאפרת כלות מקצועיים שמלה ותסרוקת, הם יכולים להתייחס גם למרכיבים אלה בבחירת האיפור, שנעשית כמובן בשיתוף הכלה, וכך להבטיח תוצאה שובת לב במיוחד.

קשב רבוגם יושרה מלאה

בחירת איש או אשת מקצוע בתחום איפור הכלות צריכה להתבסס לא רק על היכולות בתחום האיפור ועל הניסיון המגוון באיפור כלות למיניהן, אלא גם על האישיות של המאפר או המאפרת.

בפרט חשוב מאוד השילוב בין יכולות קשב גבוהות לבין יושרה מלאה: קשב מלא מבטיח לכלה לעתיד שכל הרצונות שלה, המחשבות שלה, החששות שלה והציפיות שלה יילקחו בחשבון בבחירת האיפור לחתונה, ואילו יושרה מרבית מבטיחה לכל כלה שאם חלק מהרצונות שלה פשוט לא מתאימים, ועלולים בסופו של דבר ליצור מראה שאינו המחמיא ביותר האפשרי, המאפרת או המאפרת יגידו לה את זה, יסבירו לה מדוע מדובר ברעיון לא טוב ויעזרו לה להגיע אל האיפור האופטימלי עבורה, בהתאם לסוג העור, גוון העור, מבנה הגוף, שמלת הכלה ושאר פרמטרים רלוונטיים.

באופן כללי חיבור טוב בין מאפר/ת לבין כלה קריטי ותורם רבות לאיפור מושלם כמו גם לטובת תחושה טובה של הכלה והפחתת המתח, שכידוע לקראת החתונה עלול להיות רב, ולכן כדאי להעדיף אנשי מקצוע שיש איתם כימיה טובה ושמצליחים לייצר אצלך תחושת ביטחון ונינוחות (טיפ זה תקף באופן טבעי לא רק למאפרים, אלא לכל נותני השירות והספקים לחתונה).

טיפים למראה מושלם בחתונה

על-מנת שתיראי בשיאך במהלך החתונה – על כל שלביה, מקבלת הפנים דרך החופה וכלה במסיבת הריקודים – נדרש כמובן איפור מקצועי במיוחד, שנותן מענה גם לפעלתנות במהלך האירוע וגם לחשיבות המראה המחמיא הן במציאות והן בצילומי הסטילס והווידאו. בכל מקרה ניתן לבצע תיקונים במהלך החתונה, בין אם על סמך טיפים שתקבלי מהמאפר/ת ובין אם תבחרי להיעזר בשירות זה שמוצע ע”י רוב המאפרים והמאפרות בתוספת תשלום לא גבוהה במיוחד.

בנוסף ממליץ חנוך רידר על התנהלות מושכלת לקראת החתונה:

* טיפול פנים מקצועי אחרון לקראת החתונה – שבועיים לפני המועד שלה

* לא לאפר את העיניים באיפור מיוחד במהלך לפחות 48 שעות לפני החתונה

* לא לשתות אלכוהול במהלך היומיים-שלושה אחרונים לפני החתונה

* לשתות הרבה מים (תמיד, לא רק לקראת חתונה – זה מצוין לעור הפנים, ובכלל)

* בבוקר של היום המרגש ביותר בחיים, לשטוף היטב פנים, עם סבון, ללא קרצוף, ולאחר מכן קרם פנים על בסיס מים

?