בחירת השרשרת המושלמת ליום החתונה

ההכנות של הכלה ליום חתונתה כוללות תשומת לב מרבית למראה ולהופעה. בין היתר חשוב מאוד לרכוש את פריטי הביגוד המחמיאים ביותר ולא לשכוח להעיף מבט מעמיק בסוגים שונים של שרשראות זהב. בשורות הבאות נראה אין כדאי לבחור את השרשרת המושלמת ליום החתונה.

בחירה עם התאמה

כדי לבחור את השרשרת שתעניק מראה מושלם לכלה, חשוב מאוד לזכור את כלל ההתאמה. כלל זה מסביר שכל פריטי הלבוש, האקססוריז והתכשיטים שבוחרים צריכים לא רק להתאים למבנה הגוף ולהופעה אלא גם להתאים אלה לאלה.

ראשית, השרשרת חייבת להתאים באורכה לפרופורציית הפנים והצוואר של הכלה. שנית, היא צריכה להתאים גם למראה של השמלה. בנוסף, היא חייבת להתאים גם לתכשיטים יפים אחרים כגון עגילים וצמידים. יותר מכך, השרשרת חייבת לבוא בהלימה לסגנון המועדף על הכלה, להתאים גם לנעלים ובקיצור – להשתלב במראה המועדף.

סוגים שונים של זהב

בחירה בשרשרת זהב לחתונה חייבת להתבסס על מבחר ראוי של שרשראות זהב שונות. לכן, כדאי מאוד לבקר בבית עסק איכותי שעוסק בשיווק של תכשיטים יפים ופריטים איכותיים. כאשר מתרשמים ממבחר גדול קל יותר להחליט מה יפה ומתאים יותר ומה מתאים פחות.

כדאי לדעת שמבחר התכשיטים שמתאימים לאירועים מיוחדים ועשויים מזהב כולל למעשה סוגים שונים של אותה מתכת יקרה. השילוב של הזהב עצמו עם סוגים אחרים של מתכות חשוב מאוד גם ליצירת מבנה חזק ועמיד וגם ליצירת גוונים מפתיעים. הזהב לבדו הוא רך ולא ניתן לעיבוד איכותי והשילוב שלו עם מתכות אחרות מוביל לצבעים מרהיבים כמו – זהב לבן, זהב צהוב ואפילו – זהב עם גוון וורוד.

עיצוב קלאסי או מודרני

כאשר בוחרים שרשרת ליום החתונה, חשוב לבחון כמה וכמה עיצובים לפני שמחליטים. ככלל, ישנן מי שמעדיפות עיצובים קלאסיים, בגימור נקי. אחרות מעדיפות עיצובים מודרניים ויש שמרגישות בנוח עם סגנון עיצוב נועז ומפתיע.

כמובן שבחירה בשרשרת לא תהיה שלמה ללא תליון ראוי לשמו. ניתן בהחלט לבחור כאן מתוך אפשרויות שונות לרבות פרפרים משובצים, תליונים ושרשראות בשיבוץ של זירקונים, דגמי כוכב, לב או חמסה, פרחים ועוד.

כהערות לסיום נמליץ לשים לב לכמה דברים נוספים:

  • עובי השרשרת – לא תמיד שרשרת עבה יותר תהיה מרשימה יותר. בדיוק כמו הארוך, חשוב להתאים את העובי להופעה הרצויה.
  • חותמת איכות – חשוב שעל השרשרת תהיה מוטבעת חותמת שתעיד על כך שמדובר בזהב אמיתי.
  • כאשר יש גם סימון של מכון התקנים ניתן להיות בטוחים שמדובר בתכשיט מקורי באיכות מעולה.

רוצה למצוא שרשרת מיוחדת? חפשי מכירת חפצי אומנות

אם את מחפשת שרשרת מיוחדת, כזו שלא רואים על כל אחת ויש לה ערך היסטורי רב, גשי אל מקומות בהם עורכים מכירת חפצי אומנות. במקומות אלו ניתן למצוא פעמים רבות תכשיטים מיוחדים מאוד אשר לא רק נמכרים במחירים משתלמים, אלא גם כוללים משמעות וערך סנטימנטלי אשר הופכים את הרכישה להרבה יותר משתלמת.

לכן, אם את מחפשת תכשיט עם משמעות, שרשרת אשר תוכלי לענוד בגאווה גדולה ולחוש שאת נושאת היסטוריה מרשימה על הצוואר שלך, בית מכירת חפצי אומנות הינו המקום אליו את צריכה לפנות. כמובן, חשוב מאוד שתבדקי היטב את המקום לפני שאת פונה אליו, בכדי להיות בטוחה בכך שכל תכשיט או פריט אומנות שתרכשי שם נבדק בקפידה וכולל את כל האישורים והתעודות המעידים על ההיסטוריה שלו כפי שנאמר לפני הרכישה.

בנוסף לכל זה, ניתן למצוא בתי מכירות אשר מבצעים את המכירה במכירות פומביות, מה שיכול לאפשר לך למצוא את השרשרת הנחשקת במחיר נמוך יותר משוויה האמיתי והרבה יותר משתלם.

?