שמלות וינטג’

כלות רבות אשר מתכננות את ההיערכות לחתונה מתלבטות מהו סגנון לבוש של שמלת הכלה שיחמיא להם. הן רואות שמלות רבות באתר האינטרנט ומתבייתות בדרך כלל על כמה אופציות שנראות להן המתאימות ביותר כיוון שהן אוהבות נראות זו.

סגנונות עיצוביים של שמלות כלה

ההיצע של שמלות כלה הוא עצום, יש שמלות קלאסיות, מודרניות, ארוכות, מידי וגם קצרות. כל אחת מהן נראית אחרת ואפשר להוסיף לה שובל או להיות בלעדיו. הדרך הנכונה ביותר היא להגיע לסלון הכלות וללבוש כמה שמלות שמעצבת השמלות ממליצה עליהן, כיוון שלהערכתה המקצועית הן יתאימו למבנה הגוף של כל כלה.

שמלות וינטג’ הייחודיות

אחת האופציות הייחודיות היא לבחור את אחד הדגמים של שמלות כלה וינטג’ כיוון שיש להן נראות מיוחדת. כלה שמעוניינת שכל העיניים יהיו נשואות אליה במהלך כל האירוע, בוחרת שמלה מסוג זה כיוון שיש בה שילובים יפהפיים ומהפנטים.

שמלות וינטג’ מחמיאות מאד לגופה של הכלה, הן מיוצרות מבדים קלילים ונעימים אשר מתנפנפים ברוח. יש שמלות שהגזרות הן צמודות ואחרות שהן לא צמודות וכל אחת מהן יוצרת שילוב מנצח לאור הבדים שהם גמישים. במקרים רבים מתווספת לבדים שכבה של תחרה שהופכת את שמלות וינטג’ לחגיגה של נראות נסיכותית.

להשלמת המראה היוצא דופן מוסיפים לשמלות הללו חרוזי זכוכית, חרוזים, אבני חן, פנינים, או כל סוג אחר של אבנים שאהוב על הכלה.

הנראות של השמלה

לכל כלה יש כמה בקשות שמאפיינות את קו החשיבה שלה. אפשר לייצר שמלות וינטג’ בכל אופציה רצויה. במקצת מהן יש שרוולים קצרים או ארוכים, צמודים או נופלים. גב שהוא חשוף או סגור חלקית, שסע ברגל, פתח עמוק באזור הצוואר. יש כלות שמעוניינות בחלק עליון בצורה של גופיה דקיקה, או אוף שולדרס למראה סקסי ייחודי.

הקו האלגנטי של שמלות וינטג’ מעניק מראה מיוחד ביותר לכל כלה כיוון שהוא מזכיר את הנראות בשעות ה – 30-20 ולכן בחלק מהדגמים יש טאץ מפתיע כמו חגורה, מחוך צמוד עם קשירה בחלק האחורי, חצאית מלאה ומאפיינים נוספים של ההיסטוריה בשנים הללו.

יש אפשרות לייצר שמלות כלה מסוג זה בצבע לבן בוהק, שמנת או לחלופין ורוד עתיק המעניק סטייל מדהים לכל כלה. לקראת החופה אפשר לצרף שובל קצר, שובל ארוך שנמתח על פני כל השביל או שובל עגול שמעניק מראה מהמם לכל כלה. הבחירה בסופו של דבר היא על פי טעמה של הכלה.

 

 

?