איך לבחור מתנות ממותגות מקוריות לאורחים בחתונה?

אם גם אתם עומדים בפני אחד הרגעים המרגשים ביותר בחייכם – אירוע החתונה שלכם ומעוניינים להעניק לאורחים המגיעים לאירוע מתנות מקוריות וממותגות שישמשו אותם ויחרטו בזיכרונם את האירוע המיוחד שלכם, התחילו לקרוא מאמר זה בו נפרט אודות אותן המתנות המקוריות, הממותגות והמיוחדות ביותר לחתונה שלכם.

מנהג נפוץ  – מתנה לאורחים בחתונה

בשנים האחרונות ניתן לראות שיותר ויותר זוגות בוחרים להודות לאורחים שהגיעו לחתונתם באמצעות הענקת מתנות קטנות ומיוחדות שמותירות זיכרון נעים מאירוע החתונה. אם בעבר הושם דגש על שוקולד או מגנטים כיום, רוב הזוגות בוחרים במתנות ממותגות מיוחדות ומפנקות המשתייכות אל נישת המתנות הממותגות. כלומר מתנות עליהן רשום ‘מתנת יום הנישואין של חן ואירה’ או “נישואין 2020  – אורי וענבר’ או כל כיתוב אחר שמדגיש את העובדה שזוג זה התחתן ואותו אדם שקיבל את המתנה היה אורח בחתונתם.

מתנות מקוריות ממותגות לאורחים שלכם – עוגיות מזל ממותגות

אם גם אתם מעוניינים להעניק לאורחים שלכם מתנות קטנות וטעימות הארוזות באריזה מפנקת וססגונית הגיע הזמן להכיר את עוגיית המזל על כל צורותיה – מתנה אשר מצליחה להעלות חיוך בקרב כל אורח שמקבל אותה. נכון להיום יש אפשרות לבחור מארז המתאים לאורחים שלכם מבין המארזים הבאים:

  • עוגיית מזל קובייה ממותגת – מארז של עוגיית המזל הוא קוביית מזל ממותגת בצבעים שונים כשעל החלק העליון של הקובייה תוכלו להחליט על אותו משפט בו אתם מעוניינים. יש אפשרות לבחור גם קוביית מזל צבעונית, כלומר, קובייה בה כל צד הוא בצבע אחר.
  • עוגיית מזל בשקית ידית שקופה ויוקרתית – כאן תבחרו מהו המשפט בו אתם מעוניינים שהאורחים ימצאו בעוגיית המזל בשקית הידית האטרקטיבית. אם אינכם מעוניינים בשקית יש אפשרות לבחור מארז עוגיית מזל בקופסת ידית צבעונית וממותגת.
  • עוגיית מזל בדלי ממותג – ניתן להחליט על דלי ממותג הכולל 5 עוגיות מזל עם מסר אישי לאורחים.

מתנות מקוריות נוספות – טבע אוכל וים

  • מארז צמיחה ופריחה – אם אתם מעוניינים לתת לאורחים שלכם מתנה שעיקרה צמיחה חיובית בחיים ולאפשר להם עיסוק מהנה במתנה שלהם תמיד תוכלו לבחור להעניק להם מארז חגיגי הכולל פחית עציץ קלאסית עם שקית זרעים לשתילה וסוקולנט מלאכותי. ניתן להחליט על משפט מתאים אשר יוטבע על כלי הקרמיקה.
  • מארז ממותג לחוף הים – מארז המתאים לרוב האורחים בחתונה וכולל מחצלת לחוף, מטקות ותיק כאשר על אחד הפריטים מופיע הלוגו או הסלוגן שאתם בוחרים.
  • מתיקות במארז – כאן עומדים לרשותכם מגוון מארזים ממותגים הכוללים שוקולדים איכותיים ותוספות שונות, כמו למשל יינות, חליטות תה עדינות ומרגיעות, כדורי שוקולד מריר, קונפיטורות ועוד. אתם אלו שמחליטים מה המארז יכלול וזאת בהתאם לתקציב המתאים לכם. כמובן שעל המארז יתנוסס אותו סלוגן בו תבחרו “רק אושר מאת מיה ואורי” או “מאחלים לכם מתיקות אינסופית מאיה ואורי” וכו’.

אלו הם רק חלק מאותן מתנות מיוחדות וממותגות אותן תוכלו לתת לאורחים היקרים שהגיעו לחתונה שלכם וזאת על מנת להראות להם את הערכתכם. אז שיהיה במזל טוב!

נכתב באדיבות המומחים של פפירוס – מתנות ממותגות לעובדים ולקוחות

?