כל מה שצריך לדעת על השכרת מזגן נייד לאירוע בגן אירועים

עונת הקיץ נמצאת בפתח, לכן כל מי שמתכנן אירוע חייב להיות מוכן מבחינת פתרונות קירור מתאימים. לא חשוב אם מדובר בחתונה, בר מצווה או מסיבת יום הולדת חגיגית, בכל מקרה יש צורך לדאוג לסביבה נעימה וקרירה לאורחים. אף אחד לא ירצה להישאר באירוע, אם הוא סובל מחום ותחושת מחנק, לכן כדאי להיערך לכך מראש ולהיות מוכנים במקרה הצורך.

אומנם יש קסם מיוחד בעריכת אירוע בגן אירועים קסום ומעוצב, תחת כיפת השמיים כשהכוכבים מנצנצים עליכם מלמעלה, אך יתכן כי דווקא ביום האירוע ייפול שרב כבד. במקרה כזה חייבים לארגן פתרון קירור איכותי ויעיל כדי להציל את האירוע ולא לתת לאורחים לברוח מוקדם. השכרת מזגן נייד לאירוע בגן אירועים הוא הפתרון המושלם למצב, היות ומזגן נייד מהווה את פתרון הקירור היעיל והאיכותי ביותר.

השכרת מזגן נייד לאירוע בגן אירועים – מתי למה ואיך?

כאמור, כל אירוע המתרחש בעונת הקיץ החמה חייב להיות מאורגן וערוך למקרה של שרב כבד או עומס חום גבוה מהרגיל. כל כלה חולמת על חתונה מושלמת בערב קיץ חמים עם בריזה נעימה שפורעת קלות את שערה. אך במציאות הישראלית, ישנו סיכוי גדול שהיא תיתקל דווקא ביום קיץ חם ואביך עם לחות גבוהה במיוחד. לכן חשוב להיערך למצב מראש ולדאוג למזגנים ניידים שיוצבו במקום ויקררו את האורחים המיוזעים.

חשוב כמובן להתאים את סוג המזגנים וכמותם לכמות האורחים במקום ולגודל החלל המדובר. ככל שמדובר על חלל גדול יותר שמכיל יותר אנשים, כך יש צורך במזגנים ניידים עוצמתיים יותר ובהזמנת כמות גדולה יותר. ברמת העיקרון, על כל 30-40 אורחים צריך להזמין מזגן נייד אחד כדי לקבל קירור אופטימלי והמשך אירוע מהנה ונעים. השכרת מזגן נייד לאירוע בגן אירועים חייבת להיעשות מחברה ידועה ומוכרת, בעלת וותק וניסיון בתחום ושם טוב ומקצועי. הרי לא תרצו לגלות ביום האירוע שבשל תקלה החברה לא תוכל לספק לכם את המזגנים הניידים שהזמנתם, לכן חשוב לעבוד אך ורק עם חברה מקצועית ואיכותית.

לסיכום, כל מי שמתכנן אירוע בגן אירועים בחודשי הקיץ חייב לקחת בחשבון את האילוצים השונים הנובעים מכך. חודשי הקיץ הישראלי מאופיינים לרוב ברמת לחות גבוהה, טמפרטורות גבוהות ותחושה כללית לא נעימה במיוחד. לכן חשוב לדאוג מראש לפתרון קירור הולם ומתאים, שיספק סביבה נעימה הן לאורחים והן לבעלי השמחה.

אומנם ניתן לחסוך בעלויות ולהזמין מאווררים תעשייתיים, אך מזגן נייד יעשה את העבודה בצורה הרבה יותר איכותית ויעילה. לעומת המאוורר שרק מניע את האוויר בחלל ובכך יוצר תחושת בריזה קלה, המזגן מאפשר להנמיך את הטמפרטורה בחלל ובכך לאפשר סביבה קרירה ונעימה יותר. כאשר האוויר חם המאוורר רק יניע אותו בחלל ויגרום לרוח חמימה ולא נעימה במיוחד, לעומת זאת המזגן יגרום לאוויר קריר יותר.

?