רעיונות לרגע הסיום בחופה

חתונה היא אחד האירועים הכי מרגשים שיהיו לכם בחיים כאשר רבים יאמרו שהוא המרגש ביותר, והרגע הכי מרגש באירוע היא כמובן החופה. החופה צריכה להיות מעוצבת, היא צריכה להיות מקורית וכמובן אותנטית אך היא גם צריכה להסתיים כמו שצריך. כיצד אפשר לסיים אותה? הנה כמה רעיונות.

לא מקורי אך הכי חגיגי: זיקוקים

החופה היא האירוע הכי מרגש בחתונה ולמרות שרוב המוזמנים ייהנו יותר בריקודים או בזמן הסעודה, אפשר לומר שכולם התכנסו למען החופה. החופה יכולה להיות במגוון רחב של סגנונות ויש כאלו שגם מתחתנים בחופה אזרחית ולאו דווקא לפי המסורת היהודית, ובכל מקרה אין כמו זיקוקים שיכולים להפוך אץ הסיום שלה להכי חגיגי שיש. הזיקוקים מכילים כמה יתרונות בולטים כאשר הם גם מצטלמים טוב, גם מעלים לכולם את האדרנלין וגם יוצרים אווירה חגיגית ומיוחדת. למרות שהיום הזיקוקים מופיעים כמעט בכל חתנוה מדובר על אחד הסיומים הכי טובים שיכולים להיות והם גם מאוד בטוחים.

זה הזמן להפריח בלונים

  • הפרחת בלונים יכולה להישמע לכם כמו טקס שמתאים יותר לימי הולדת אך הכל תלוי באיזה בלונים תבחרו. אם תבחרו להפריח כמה בלונים ספורים בוודאי שזה לא יהיה מרשים וגם לא אם תבחרו בלון שאינו איכותי ואינו עף בזמן.
  • אם תתכננו את הטקס של ההפרחה בצורה נכונה ומדויקת ואם תדאגו שלא יהיה בלון אחד אלא 50 או אפילו יותר, זה יהיה מרשים ממש כמו זיקוקים או כל אפשרות אחרת. אפשר לבחור בלונים בכל מיני צבעים ואפשר לבחור אותם גם בצבע דומיננטי אחד, שיהיו ורודים, אדומים וזה לא באמת משנה, כאשר תפריחו אותם זה יהיה רגע מלבב ומרגיע שמסמל את הלא נודע.
  • אתם יכולים להפריח כל בלון כשהוא לא קשור לבלון אחר אך להפריח אותם ביחד, או לקשור אותם. למעשה כל אחת מהבחירות יכולה למצוא חן בעיניכם וכדאי לראות סרטונים של בלונים כאלו אירועים בסוף החופה ביוטיוב כדי להבין מה תהיה הבחירה המועדפת עבורכם. בכל מקרה אין ממה לדאוג כי הם פשוט ינחתו איפה שהוא לאחר מכן בלי לגרום נזק.

אולי תפריחו יונים או פרפרים?

אם כבר דיברנו על הפרחת מוצרים די בסיסיים שאולי לא תאהבו כמו בלונים, בגלל שהם יכולים להיתפש כילדותיים או כלא מתאימים לסטייל החתונה שאתם רוצים, אתם יכולים לבחור להפריח פרפרים או יונים. נכון שזה יותר מסובך ואתם בטח תוהים לעצמכם מאיפה תוכלו להשיג יונים או פרפרים, אך היום אפשר להשיג הכול ובכל מקום. אם תרצו להשיג פרפרים או יונים לחתונה פשוט תיכנסו לגוגל ותכתבו זאת ותגיעו לא מעט אנשים שמציעים את השירות במיוחד לחתונות. כן, גם זה לא מקורי ויש אנשים שכבר עושים את זה אך זה מלבב, זה מספיק מיוחד וזה יהיה רגע מרגש מאוד.

לסיים עם מופע או ריקודים?

אם הזמנתם אמן כלשהו לשיר בחתונה שלכם אולי כדאי שהוא יתחיל לשיר ישר אחרי החופה. כמובן שאפשר את הרגעים לשלב עם השיר שלו או אפילו שיר שחברים שלכם ינגנו או שיר שיתנגן במערכת ההגברה, והכל תלוי כיצד תשלבו אותו. זה יכול להיות רעיון מבריק וזה גם יכול להיות די בנאלי והכול טמון ביצירתיות שלכם וכמובן בבחירת השיר. אפשר גם לשלב מופע ריקודים שהוזמן מראש בסוף החופה כדי להגביר את ההנאה של המוזמנים וההתרגשות באותו רגע מיוחד, כאשר אפשר גם בסוף החופה מיד להתחיל עם הריקודים ולנצל את שבירת הכוס כרגע הכי משמח להתחלה של ליל ריקודים ארוך.

?