טיפולי שיער לפני חתונה

אירוע חתונה נחשב לאירוע שיא בחיי שני בני הזוג. הפקת אירוע כזה כרוכה בהכנות כלליות הכוללות מציאת מקום, הזמנת אורחים, הזמנת צלמים, תקליטנים ועוד. לצידם קיימות הכנות אישיות כאשר אלו של הכלה הינם, לרוב, מורכבות יותר. היא צריכה למצוא שמלת כלה ונעליים, לטפל בנושאי קוסמטיקה לפנים, לידיים והרגליים וכמובן, לעצב את השיער אשר יהלום אותה באופן מושלם וישלים הופעה נאה ומהממת. למעשה, התחלת הטיפול בשיער חייבת להתבצע מספר חודשים לפני האירוע. ומשך הזמן הנדרש תלוי בסוג השיער ובצורת התסרוקת אותה מבקשים לעשות, וכמובן, בטיפולי השיער שעושים לפני כן.  

קיימים תהליכי הכנת שיער אשר נעשים במפגש אחד או יותר אבל לאחריהם מומלץ לעקוב אחר התוצאות לאורך זמן. כאלו הם החלקה, שיקום, צביעה, תוספת וכדומה.  כלה הרוצה לשנות מראה שיער יכולה לנצל הזדמנות כזאת ולבצע מספר פעולות. אחת הפופולאריות היא החלקת שיער המתאימה לנשים בעלות שיער מתולתל ומקורזל אשר דורש טיפול יום יומי. שיער חלק לעומתו, נוח יותר לטיפול. הוא גם משנה באחת את מראה הפנים. מבחינים בהחלקות שונות וביניהם: החלקה יפנית הפופולארית, החלקה ברזילאית או בשמה האחר החלקת קראטין, החלקת סברה, החלקת קליאופטרה ועוד. התהליך מתבצע על ידי מומחה, ולאחר מכן, ניתן להתנהל עם השיער כבעבר וללא חשש. יחד עם זאת, יש לשמור על תחזוקה מתאימה בהתאם להוראות. אין ספק כי שיער חלק מאפשר למעצב שפע של אפשרויות לתסרוקות ייחודיות. והכלה תיראה עימו זוהרת.

טיפול שיקום שיער

טיפול אחר לפני חתונה הינו שיקום שיער. כאן ניתן לטפח את השיער הקיים במכון  באמצעות תכשירים שונים ועל ידי טיפול אינטנסיבי אשר יעשיר אותו ויגרום לו להיות חיוני ועשיר. כלות אשר תרצינה לצבוע את השיער בצבע אחר שונה יכולות, כמובן, לבקש זאת. קיימים מקרים בהם לכלה יש שיער קצר ומדובלל והיא תרצה להוסיף שיער, וכאן קיימות מספר אפשרויות. הוספת שיער טבעי המיובא ממזרח אסיה או ממזרח אירופה. זהו שיער הנגזז מנשים בריאות ואותו מחברים בשיטות מיוחדות ועם חומר מתאים, כך, שנקודות החיבור לא מורגשות במבט או במגע יד. זהו חיבור לטווח ארוך.

תוספות שיער זמניות 

הוספת שיער אחרת היא לתקופה קצרה ויכולה להתאים מאוד לערב חתונה אחד. כאן החיבור נעשה באמצעות מכבנות, קליפסים וכדומה. ניתן לשלב את השיער הנוסף בתסרוקת מהממת אשר תמשוך מבטי החתן והמוזמנים ואף תצטלם היטב. כאשר הטיפולים הינם מורכבים אזי המעקב אחרי התוצאות יהיה ממושך. לעתים, גוון השיער הנבחר לא ישביע רצון ויהיה צורך בשינוי, לעיתים, יש צורך לשפר את החלקת השיער, וכן הלאה. בכל מקרה, חודש או יותר לפני מועד האירוע יש לעשות תסרוקת ניסיון על מנת שניתן יהיה לראות את המראה הסופי של השיער. ביום האירוע תקדיש הכלה זמן ניכר לעיצוב שיערה. 

?