אבטחת חתונות

אין אירוע שמח יותר מאשר חתונה. כולם מגיעים להשתכר, כולם מגיעים לחגוג עד השעות הקטנות של הלילה ואם אלו חברים או אנשים קרובים שלכם שמתחתנים אתם יכולים להתרגש כמעט כמוהם. עם זאת יש לזכור שגם אירועי כמו חתונה יכול להיות מקור לבעיות ולכן חשוב שיהיו מאבטחים ראויים.

מדוע יש צורך באבטחת חתונות?

שירותי האבטחה צריכים להינתן בכל מקום שיש בו כמות גדולה של אנשים. לא משנה אם מדובר באירוע ספורט, אירוע ציבורי, אירוע פוליטי או אירוע פרטי, ללא שירותי אבטחה אי אפשר להרגיש מוגנים ולמעשה גם לא עומדים הנהלים. רבים יחשבו ששירותי האבטחה בחתונות יהיו מיותרים אך למעשה היו לא מעט מקרים בהם נוכחות של מאבטחים מקצועיים ומתודרכים מנעה אסון גדול. מה יכול לסכן את החוגגים? לא תמיד זה יהיה משהו אישי אלא לפעמים סתם קטטה שיכולה לפרוץ או כמובן פיגוע, כמו שכבר המדינה ידעה לא מעט פעמים. למה שיהיה פיגוע? כי יש המון אנשים שאננים.

האם יש נהלים לגבי אבטחה של חתונות?

אם אתם רוצים לאבטח את החתונה שלכם אתם למעשה חייבים לבדוק מה אומרים הנהלים. אם אתם חוגגים באולם או גן אירועים אז סביר להניח שאין לכם מה לדאוג לגבי האבטחה כיוון שהמקום חייב להיות מאובטח בכל מקרה ויש חברת אבטחה שעובדת עם המקום. אם אתם מפיקים את האירוע הפרטי שלכם זה כבר סיפור אחר לגמרי ואתם חייבים לדאוג לדבר עם המשטרה ולהבין איזה אישורים אתם צריכים וכמה מאבטחים צריכים להיות. לרוב כמות המאבטחים וסוג האבטחה תיקבע לפי המקום בו תחגגו את האירוע וכמובן כמות האנשים שתהיה בו, וכך תצטרכו להתאים את בחירת החברה.

איפה צריכים להיות מאבטחים?

שירותי הביטחון שניתנים בחתונה שלכם יכולים להיות מגוונים אך כמובן שחובה עליכם לעמוד רק בנהלים. בכל מקרה שירותי האבטחה שיהיו חייבים להינתן הם כמובן נוכחות של מספר מאבטחים באזור ההיקפי של האירוע ורצוי שיהיה עוד מאבטח אחד בכניסה באופן קבוע. כמובן שזה לא נעים לראות מאבטח בכנסיה למקום אך עוד יותר יהיה לא נעים שיהיה איזה אירוע ביטחוני שלא ייענה בתגובה הולמת ביום הכי שמח שלכם, וזה משהו שצריך לקחת בחשבון בלי להיות שאננים או להגיד לי זה לא יקרה. אל תשחקו על המזל, מדובר על היום המאושר בחייכם ואתם צריכים שהוא יישאר כזה.

איך נבחר את חברת האבטחה?

כדי לבחור את חברת האבטחה הטובה ביותר עליכם לבצע סקר שוק מעמיק בין כל החברות. נכון שלפני החתונה יש לכם לא מעט דברים להתעסק איתם אך בכל זאת חשוב מאוד שתפנו זמן גם לסקר שוק מקיף בעניין זה שכן אתם גם יכולים לבחור בחרה מקצועית יותר וגם להוזיל את העלות שלה מה שיכול לעניין אתכם יותר, בין כל ההוצאות לפני החתונה. חשוב להתרשם מכוח האדם של החברה, מהניסיון שלה עם אבטחת חתונות והניסיון שלה באופן כללי וכמובן גם להתרשם מיחסי האנוש שלה, דבר לא פחות חשוב כשמדובר בשירותים כאלו.

האם יש חברה שמתמחה באבטחת חתונות?

סביר להניח שלא תמצאו חברה שמתמחה באבטחת חתונות כי מדובר על פלח קטן מאוד מכל צרכי האבטחה במדינה ולכן תוכלו רק למצוא חברה שמנוסה גם בתחום זה. בכל מקרה אבטחת חתונות לעולם לא תלווה בשאננות מצד המאבטחים שהם בעצמם מקצועיים ומנוסים, אך לבחירת החברה על ידכם יש משמעות רבה בעניין זה. תעשו את הצעד הנכון, תבחרו נכון ותרגישו מוגנים ביום החשוב הזה.

?