איך תבחרו את אולם האירועים המתאים ביותר

כשאתם מתכננים אירוע, במזל טוב, לכל כל ההפקה שלו נשענת על שיקולים רבים, החל מלוגיסטיים וכלה בתקציביים. אתם רוצים את הבגד המחמיא ביותר, את האוכל הטעים ביותר ואת האורחים השמחים ביותר. את כל אלו את רוצים לעטוף בעטיפה המושלמת ביותר- אולם האירועים. כיצד לבחור אותו ועל מה יש לשים דגש מיוחד?

כל הדרכים מובילות לאולם

אולם אירועים הוא הדבר שמאחד בתוכו את כל האלמנטים הנוספים של האירוע. זהו כרטיס הביקור של האירוע, או אם תרצו, חלון הראווה שלו. בו יושבים, רוקדים, מקבלים את פני האורחים, שומעים מוזיקה, מתרגשים ונהנים. המקום צריך להיות נוח ומזמין, מעוצב בחגיגיות ומרווח דיו כדי לאכלס את כולם. ומה עוד? להלן הדגשים בבחירת אולם לאירוע שלכם:

  1. מיקום- חשוב מאד למצוא אולם אירועים שיש אלי גישה נוחה, הן מכבישים בין עירוניים והם מתוך העיר עצמה. למשל, אולם חתונות במרכז, המצוי בכניסה לעיר, מקל על ההגעה אליו והיציאה ממנו.
  2. חנייה- בדקו אם ישנה חנייה מסודרת בצמוד לאולם, מרווחת דיה ובחינם.
  3. גודל- אולם האירועים צריך להיות מרווח דיו לאכלס מספר רב של משתתפים, וטוב יותר, שיהיו בו אולמות בגדלים שונים בהתאם לסוג האירוע וגודלו. אם מדובר באולם אחד, חשוב שתהיה אפשרות לעצב אותו גם בצורה אינטימית, במקרה של אירוע קטן.
  4. עיצוב- יש חשיבות רבה לעיצוב מוקפד, אסתטי ונעים, גם החלוקה של האולם חשובה, מבחינת מיקום רחבת הריקודים, כך שלא תפריע לסועדים, מיקום עמדות האוכל, התאורה, המשתנה גם היא בהתאם למקום בו אתם מצויים, הבמה, בר המשקאות וכדומה. אתם רוצים אווירה מכובדת וחגיגית.
  5. אוכל- הסעודה היא חלק חשוב ובלתי נפרד מהאירוע. וודאו כי אולם האירועים מציע לכם מגוון עשיר של מנות לבחירתכם, טעימות ומגוונות ובהתאם לסגנונכם ולטעמכם. למקפידים, וודאו כי יש למקום תעודת כשרות.
  6. צוות- מלצרים מקצועיים ומיומנים, מנהל האירוע, טבח מוכשר וצוות ההפקה- על כל אלו להיות קשובים לכם ולאורחים, להעניק את השירות המסור ביותר, המקצועי ביותר ובאופן שיסיר כל דאגה מליבכם.

עולמות של אולמות

קיים מגוון רחב של אולמות אירועים במרכז . חשוב למצוא את זה שמתאים לכם ולסגנונכם. אולמות רבים מתוכננים באווירה של טבע ומים, אחרים מודרניים יותר ומציעים אווירה צעירה וחדשנית. כשאתם בוחרים אולם אירועים, חשוב לתת את הדעת גם על האורחים ועד כמה הם יחושו בנוח במהלך האירוע. לעתים, אי שימת לב לפרטים הקטנים יכולה להשפיע על האירוע כולו. למשל, מיזוג אוויר שלא פועל כהלכה ומותיר אתכם והאורחים שלכם מיוזעים ומתוסכלים, שתייה שאזלה על השולחן ואין מלצר בנמצא שיחדש אותה, או דרכי גישה למקום שאינן נוחות ומסרבלות את ההגעה.

?