5 טיפים לתכשיטים המתאימים לענידה ביום החתונה

בעת בחירת סוג התכשיטים המתאימים לענידה ביום החתונה, יש לקחת בחשבון כמה גורמים חשובים כמו, הסביבה בה תתקיים החתונה, סגנון שמלת הכלולות והתכשיטים שישלימו את מראה הכלה.

 

איזה סוג של תכשיט יתאים לענידה בסביבת החתונה שלך?

  • בחתונה כפרית, שרשראות זהב משובצות בפנינים, עם עגילים מתאימים, יכולים להשלים באופן נפלא את שמלת הכלה.
  • בחתונה רשמית המתקיימת באולם מפואר, תכשיטים קצת יותר מסוגננים, כמו שרשרת צמודה לצוואר, ישלימו את המראה של שמלת הכלה הנסיכותית שלך.
  • בחתונה רומנטית ׳בטעם של פעם׳, תוכלי לבחור בעגילים ובשרשראות יוקרתיים, מעוטרים ביהלומים עתיקים שיתאימו לשמלה האצילית. עדיף להימנע מעגילים ארוכים וצעקניים שעלולים להפריע לתדמית האצילית שלך.

מה לגבי טבעת?

למעט טבעת הסוליטר, שהיא מן הסתם טבעת האירוסין, מומלץ לא לענוד טבעות נוספות. אחרי הכול, בחתונה אנשים ירצו לראות את אצבעות הידיים שלך, ולהציץ בטבעת הנישואין. לכן, עדיף לא להעמיס על האצבעות בטבעות נוספות שיאפילו על שתי הטבעות המשמעותיות שיהיו על אצבעות הכלה ביום החתונה.

 

להתאים את סוג התכשיט לסגנון השמלה והתסרוקת

כשבוחרים את התכשיט לשמלת הכלה, כדאי לשים לב לסוג הבד, לקו הצוואר, ולפריטים המקשטים את שמלת הכלה. למשל, אם שמלת הכלה שלך מעוטרת באבני חן, הימנעי מענידת שרשרת מעוטרת אבני חן. זה יעייף את עיני האנשים שיתבוננו בך. כל שעלייך לעשות זה לבחור בתליון פשוט יותר ולהימנע ממראה עמוס מדי.

בבחירת התכשיטים, עליי להתחשב גם בדגם התסרוקת ובכתר הכלה. אם את מתכננת להיות עם שיער פזור בחתונה שלך, העיניים יופנו לשרשראות, לטבעות או לצמידים, אך לא לעגילים. אם את אוספת את השיער, עגיל אלגנטי שיתאים לשמלת הכלה שלך, יכול להוסיף הרבה יופי למראה שלך.

 

להתאים את סוג התכשיטים למבנה הגוף שלך

אם את נמוכת קומה, או עם פנים קטנות, מומלץ להתרחק מעגילים בולטים וגדולים. אם את משתמשת בעגיל גדול ומתנועע, עדיף שתוותרי על שרשרת. את יכולה לענוד צמיד במקום השרשרת. אם אין לך אצבעות דקות ואלגנטיות, אל תענדי טבעות עבות וגדולות. נשים נמוכות צריכות גם להימנע מקולר, כי הוא יגרום לצוואר שלהן להיראות עוד יותר קצר.

התכשיטים שיותאמו לשמלת הכלה, לתסרוקת ובכלל למראה הכללי שלך ככלה, לא צריכים להסתיר את היופי שלך. במקום זאת, הם אמורים לעזור לך לשקף את היופי הטבעי שלך. לכן, אל תתני לתכשיט בודד להאפיל על היופי שלך, כי זה יעניק לך מראה מאוד אסרטיבי. נסי ליצור מראה יותר הרמוני.

 

לבחור בתכשיטים שישלימו את מראה הכלולות שלך

האם את מוכנה לפגוש את תכשיטי הכלה שיעצימו את היום הכי מיוחד שלך? על ידי בחירת תכשיט אשר מתאים לסגנון, לקישוטים ולגזרה של השמלה שלך, תוכלי להפוך לכלה המושלמת. את תוהה כמובן, איך אעשה זאת? ובכן, את יכולה להשתמש ב שרשראות, עגילים, צמידים או קישוט לשיער – שהם אכן תכשיטי חתונה – כדי שאלה ישלימו את שמלת הכלולות שלך.

 

למשל:

  • אם בחרת בשמלת סטרפלס שתשאיר את הכתפיים שלך חשופות, תוכלי לעשות שימוש ביהלומים, בפנינים או בשרשרת עבה ועגילים בעיצוב דומה.
  • אם בחרת בשמלת כלה בסגנון מודרני, תוכלי ליצור סגנון אלגנטי באמצעות תכשיט מקורי.
  • אם שמלת הכלולות שלך משקפת מראה שאפתני יותר, נסי לבחור באקססוריז שיכסה את כל הכתף.
  • אם שמלת הכלה שלך חלקה ופשוטה, אין סיבה לא להשתמש באקססוריז בולט וצעקני יותר.

חשוב מאוד שהאביזרים שבהם תבחרי יתאימו לשמלת הכלולות ויצרו את השילוב המסוגנן והמושלם ביותר, כדי שבלילה בו תחגגי את חתונת החלומות שלך, תהיה לך תחושה כאילו יצאת משער מגזין אופנה מפורסם.

?