מתחתנים בשבועות? 5 רעיונות למתנות לאורחים

איזו מתנה נוכל להעניק לאורחים בחתונה שלנו? אין ספק שמתנות לאורחים זו דרך מתוקה להוסיף מגע אישי ליום הגדול שלכם. עם זאת, ככול שהחתונה שלכם הולכת ומתקרבת, יתכן שתתקשו להחליט איזו מתנה מתאימה כאות תודה לאורחים שהגיעו להשתתף בשמחתכם.

אם אתם מחפשים מתנות לשבועות, כי זה מועד החתונה שלכם, בוודאי תרצו להציע מחווה קטנה של תודה לחברים ולמשפחה, שעשו את המאמץ ובאו מקרוב ומרחוק כדי לחגוג אתכם. מתנה קטנה לאורחים, היא דרך מצוינת לעשות זאת.

תוכלו לבחור בפריט המשקף אתכם כזוג, או באלמנט מהנה אחר שמתחבר לעיצוב החתונה שלכם. בכול מקרה, גם אם התקציב שלכם מאוד מצומצם, עדיין תוכלו לפנק את האורחים שלכם במתנה כלשהי. להלן 5 רעיונות למתנות, כאשר המחיר של כל מתנה ברשימה הוא שקלים בודדים בלבד, תלוי בכמויות ובסוג המתנה שבחרתם.

5 רעיונות למתנות לאורחים

  1. בובת חתן וכלה דמוי לגו

במתנה זו, החתן והכלה לבושים בקפידה, הוא בחליפה מסורתית והיא בשמלת כלולות ותכשיטים. זו מזכרת מפנקת לאורחים שבאו לחגוג אתכם ביום החתונה או באירוע ׳שבת חתן׳. אפשר להוסיף למתנה גם מדבקה עם מסר מותאם אישית.

  1. מארז מתכת אישי

מארז מתכת אישי, מעוצב וממותג. מארז קשיח ומקסים זה ממותג באמצעות מדבקת מיתוג איכותית ועמידה ומותאמת למסר שאתם רוצים להעביר לאורחים שלכם. מתנה זו תשאיר מזכרת נהדרת מהאירוע המרגש שלכם. המארז מגיע עם מילוי סוכריות סודה מתוקות וטעימות, בצורה של לבבות.

  1. בקבוקון זכוכית גדוש באהבה

בקבוקון זכוכית מגניב וייחודי, ובתוכו מלא סוכרות סודה בצורת לבבות. הבקבוקון ממותג במדבקת מיתוג איכותית, שמיוצרת בהתאמה אישית מלאה, עם המלל או המסר שאתם רוצים להעביר. הבקבוקון הוא גימיק משמח, שיעניק לחתונה שלכם נופך ייחודי, ויעלה חיוך על פני האורחים שלכם.

  1. שתיל בשקית מנייר

מתנה מופלאה של צמח נוי עונתי פורח (למשל, ׳אמנון ותמר׳) בשקית מקסימה ויפה מנייר. אם אתם מחפשים שי לאורחים שכולו מתנה – שתיל יכול להעביר את המסר שלכם באופן נפלא. תמיד תוכלו לבחור בצמח שפורח בעונה זו של השנה.

  1. מארז מתכת ממו – פריט מהודר וממותג

מארז ריבועי קשיח ממתכת ומעוצב באופן מופלא. מכסה המארז ממותג במדבקת מיתוג עמידה ואיכותית המותאמת לצרכים שלכם. המארז מגיע בשני גדלים, כך שתוכלו לבחור במתנה שבה כ-350 דפי ממו ממותגים, או במתנה שבה כ-200 דפי ממו ממותגים. המארז מגיע גם עם עיפרון מיני אישי חמוד מאוד. בנוסף, ניתן להוסיף למארז גם שקית צלופן שבה 3 מטבעות ממותגים עם מסר אישי. זו מזכרת נהדרת ואישית, ובעיקר מאוד מפנקת את האורחים שבאו לחגוג אתכם ביום הגדול בחייכם.

דברים שכדאי לזכור

רוב האנשים ישמחו לקבל פריט שימושי. עם זאת, כל דבר שיגרום לאורחים שלכם להרגיש נוח, הוא רעיון טוב (למשל, ממתקים או צמח יפה). לחילופין, תוכלו לבחור בפריט שאתם נוהגים לאסוף כזוג (למשל, מגנטים או מחזיקי מפתחות).

את המתנות עצמן תוכלו להציג על שולחן ייעודי שבו הן יוצגו בצורה בולטת, והאורחים לא ישכחו לאסוף אותן בסיום המסיבה. הוסיפו שילוט המצביע על כך שאלה מתנות שכול האורחים אמורים לקחת.

אם הארוחה מוגשת לשולחנות, תוכלו לבקש מעורכי השולחן להניח את המתנה לצד כל צלחת. כך ניתן להבטיח שכול אורח ייראה את המתנה ולא ישכח לקחת אותה בסוף האירוע.

למה חשוב להכין מתנות לאורחים?

הענקת מתנות לאורחים הפכה למסורת קלסית, כזו שעם הזמן נראית יצירתית ומהנה יותר ויותר. היום, נעלמו מתנות הפלסטיק הזולות, ובמקומן צצו מתנות בהזמנה אישית שהאורחים שלכם יעריכו. אמנם, מתנות לחתונה לא נדרשות מבחינה טכנית, אבל כיף כשהן ישנן. אחרי הכול אין כלל שקובע שאתם חייבים לתת מתנות לאורחים שלכם. ובכלל, כשזה נוגע לחתונה שלכם, כל פרט שבו תבחרו, אמור להיות תלוי אך ורק בכם.

לבסוף, כשאתם מציעים מתנות לאורחים, זה נהדר. זה אומר שבחרתם במתנה מדהימה שהאורחים מוצאים שהיא שימושית או ייחודית. אבל, גם אם תחליטו לא לתת מתנות, ואנשים ישימו לב לכך, הם כנראה יוותרו לכם במחשבה שתקציב החתונה שלכם היה מוגבל מאוד, ויפרגנו שבחרתם את הוצאות החתונה המתאימות לכם.

 

 

 

?