משלוחי פרחים בקריות לחתונה

קשה לחשוב על דברים שהולכים טוב כל כך, יד ביד, כמו כלה יפה ופרחים יפים. למעשה, יש דבר נוסף שהולך מצוין ביחד והוא – חתונה עם פרחים. יצאנו לבדוק מה חושבים בצפון על האפשרויות של משלוחי פרחים בקריות והאם אפשר להפתיע עדיין בתחום של משלוחי פרחים בצפון וחתונות.

על פרחים ואהבה

הסיבה הראשונה שבגינה רבים סבורים שיש קשר חשוב בין פרחים ובין חתונות היא פשוטה: פרחים הם הסמל האוניברסלי הראשון במעלה לגבי אהבה. כל מי שראה אדם המביא לזוגתו פרחים באופן אישי, או כזה שביצע עבורה משלוחי פרחים בקריות, ראה סימן אמיתי לאהבה ולקשר חזק ביניהם.

ומכיוון שפרחים, מכל הסוגים ומכל המינים, הולכים טוב כל כך עם אמירה של רגשות חזקים, הרי שאי אפשר לוותר עליהם במקרה של חתונה.

כדי שלכולם יהיה נעים

סיבה נוספת שבגינה נפוץ מאוד הנוהג להזמין משלוחי פרחים בצפון, בין אוהבים בכלל ולכבוד חתונה בפרט היא – בגלל האווירה.

פרחים בחתונה, כאשר הם מפוזרים באולם בצורה נכונה וכאשר הם מקיפים את החופה בצורה נעימה לעין, עושים לכולם נעים על הלב. עם ריח הניחוח הפורץ מכל עבר ועם המראה שאין כמוהו של פרחים רעננים המסודרים בזר או בתוך אגרטלים, אין להתפלא שכולם מרגישים טוב יותר.

לאורחים נעים יותר, לבני המשפחה הקרובה נעים יותר, לחתן נעים יותר וכמובן – גם לכלה נעים יותר.

כי פשוט אי אפשר אחרת

לא מעט אנשים יודעים לומר שהבחירה באפשרות של משלוחי פרחים בקריות, לכבוד אירוע מרגש כמו חתונה, מובנת מאליה. כאשר מנסים לברר מה, בדיוק, נראה להם חשוב כל כך באפשרות למלא את הסביבה בפרחים נאים, ביום חשוב זה, לא תמיד הם מסוגלים לנמק את דעתם במילים ברורות.

כאן, אפשר להיתקל לא פעם באמירה שמרגישה כל כך נכון: “פשוט אי אפשר אחרת!”. האמירה הזאת, שמשותפת לנשים בעיקר, אך גם לגברים רבים, אולי מתקשה לרדת לסוד הקסם של זרים נפלאים או של סידורים מיוחדים, אבל אין בכך כלום. לנו נראה שמשפט כזה מסמל אמת פשוטה, ברורה ואפילו טריוויאלית.

כל האפשרויות פתוחות

אחרי שראינו כמה וכמה סיבות לקשר שבין פרחים יפים לבין חתונות מוצלחות וקשרי אהבה בכלל, ראוי לומר אין בדיוק ניתן להוציא את הקשר הזה לפועל.

חשוב לדעת, שאפשרות של משלוחי פרחים בצפון, לגן אירועים מוביל או לאולם אירועים מוצלח, אינם סוף פסוק. למעשה זוהי רק ההתחלה. לא פחות חשוב מכך זה להחליט איך בדיוק רוצים ליצור את האווירה המתאימה. בין האפשרויות השונות אפשר לבחור:

  • זרים לכלה – צילומי חתונות מכל התקופות מוכיחים שבחירה בזר לכלה, ייחודי ומעניין, הוא דבר מתבקש. השילוב בין כלה וזר חתונה מוסיף לוויית חן ונראה פשוט מצוין.
  • סידורים לשולחנות – סידור מתאים של פרחים ושל זרים, כולל את סידור ועיצוב השולחנות. אפשרות זאת, האביבית כל כך, מספקת אווירה קלילה ונעימה לאורחים. בחירת צבעים נכונה תוסיף אף היא.
  • סידורים בדרך לחופה – גם בדרך לחופה מומלץ לעשות שימוש בפרחים. זה יכול להיות בתוך אגרטלים או בכל צורה אחרת, אבל מומלץ לסמל את הדרך אל האושר באופן פרחוני.
  • סידורים ברחבי האולם – עם מעצב מקצועי או באופן עצמאי, פיזור פרחים במקומות נכונים בכל רחבי האולם תוסף נופך מיוחד לאווירה הכללית.
  • בקבלת הפנים – מיקום זרים בקבלת הפנים מספק רושם ראשונה מיוחד ויוצא דופן.
  • אפילו כהפתעה רומנטית – לסיום, נציין שאפשרות של משלוח פרחים בצפון, תהיה דבר חשוב גם כהפתעה רומנטית לפני החתונה עצמה. כחוויה מרגשת וכמחווה רומנטית, אפשר לומר בפה מלא – כל המרבה הרי זה משובח.
?