חתונה בטבע – פתרונות שיהפכו כל יער לגן אירועים

אירוע החתונה הוא אירוע חד פעמי ומרגש כשזוגות רבים מעידים על כך שתקופת ההכנות לחתונה יכולה להיות עמוסה ומתוחה, אך זה לא חייב להיות כך. החתונה מורכבת מפרטים רבים כולל המוזמנים, הזמנות, קייטרינג, תקליטן, מקום ועוד. את החתונה ניתן לקיים באולם אירועים, גן אירועים, בית או אפילו בטבע והיום יותר ויותר זוגות מגלים את הקסם של הפיכת יער לגן אירועים פרטי.

ארגון חתונה ביער

 

הארגון של חתונה ביער דורש הכנות מוקדמות אשר יכולות להיות שונות מאשר חתונה במקום מאורגן כאשר עליכם לבחון מספר תחומים:

  • אישורים – עליכם לבחון כי יש לכם את האישורים הנדרשים לקיום חתונה בטבע. ליתר ביטחון מומלץ מאד לקבל אישור בכתב שיהיה בידכם על מנת להימנע מאי נעימות.
  • גישה – עליכם לוודא כי ישנה גישה למקום הן למוזמנים והן לנותני השירות שלכם. נותני השירות יהיו זקוקים לחשמל ומערכת מים זורמים ועליכם לוודא שאלו יהיו זמינים עבורכם.
  • שירותים – הן המוזמנים שלכם והן נותני השירות יזדקקו במהלך החתונה שלכם לשירותים זמינים וכאשר אתם מבצעים חתונה בטבע עליכם לוודא כי ישנם שירותים נוחים או לדאוג להם.

שירותים ניידים – פתרון לחתונה ביער

שירותים ניידים קיבלו בעבר (ולרוב בצדק) סטיגמה שלילית אך כיום המציאות הינה שונה לחלוטין. בעבר, כל השירותים הניידים היו נטולי עיצוב, לא נוחים וכמעט תמיד מלוכלכים ועם ריחות נוראיים. היום, ניתן למצוא גם שירותים ניידים מפוארים וליהנות מהם בכל מקום, כולל באירועים כמו חתונה בטבע. השירותים מעוצבים, מחוברים למים ומציעים חווית נוחות זהה לשירותים רגילים נייחים (כאשר כמובן שיש לדאוג לניקיונם כמו בכל מקום).

כדי להפוך את החתונה לטובה ביותר עבורכם ועבור האורחים שלכם עליכם לשקול כמה חדרי שירותים ניידים תרצו, האם תרצו להפריד בין שירותי גברים לשירותי נשים ואפילו לבחור בשירותים ניידים המותאמים לנכים. רמת השירותים הניידים הגבוהה מאפשרת לכם להתגאות בסביבת החתונה שיצרתם וניתן לשער שהמוזמנים שלכם לא ירגישו את ההבדל בינם לבין שירותים נייחים.

כאשר אתם בוחרים בשירותים ניידים עליכם לבחון היכן תניחו אותם ולברר יחד עם החברה אלו חיבורים תצטרכו על מנת לוודא כי אין לכם דאגות נוספות ביום החתונה.

פתרונות נוספים לחתונה בטבע

מעבר לחשיבה על שירותים ניידים שישמשו אתכם, את המוזמנים שלכם ואת נותני השירות, יכול להיות שתזדקקו לפתרונות נוספים במהלך יום החתונה ועליהם יש לחשוב מבעוד מועד:

חשמל – כאשר אתם מקיימים חתונה ביער עליכם לחשוב על החשמל במקום ובמידת הצורך על גיבוי לחשמל. במידה ויש במקום חשמל, עליכם לוודא עד כמה החיבורים אמינים ואלו מתקנים ניתן לחבר אליהם (זכרו, בחתונה שלכם יתחברו למערכת החשמל התקליטן, הקייטרינג וכן מערכת התאורה שבמקום ולעתים אפילו הצלמים). ליתר ביטחון מומלץ לשקול פתרון לגיבוי בצורת גנרטור אשר מתאים במיוחד לאירועים אלו. במידה והחשמל שבמקום לא יוכל לספק את הצרכים שלכם כראוי או במידה ותהיה בעיה בחשמל, הגנרטור יוכל להיכנס לפעולה ולעזור לכם להמשיך את החתונה כרגיל.

אבטחה – ייתכן מאד שתזדקקו לאבטחה ביום החתונה שלכם. האבטחה תשמש הן לצורך השמירה עליכם ועל המוזמנים שלכם, הן לצורך מניעת כניסה של אנשים שאינם מוזמנים (הרי שמדובר באירוע ביער וניתן לשער שלא תרצו שיצטרפו אליכם מבלים שלא קשורים לאירוע) והן לצורך מתן עזרה במקום למוזמנים ולנותני השירות בעת הצורך (כמו למשל לצורך חניה או לצורך הנחיה מהיכן להיכנס לאירוע).

תכנון חתונה ביער

תכנון חתונה ביער יכול להיות הליך מעייף, אך הוא יכול גם להיות מהנה ובמיוחד אם בוחרים את אנשי השירות הטובים ביותר, כמו גני אירועים בשרון. דרך בדיקה איזה שירות תקבלו מנותני השירות וקבלת המלצות תוכלו להפוך את ההכנה ואת יום החתונה להנאה גדולה.

?