כך תשיגי חיוך מושלם לחתונה

הנה את מתכוננת לאחד הימים החשובים ביותר בחייך – החתונה שלך – ואת מצפה שהכל יהיה מושלם. בחרת לעצמך את שמלת החתונה, את התפאורה באולם ואת הפרחים… אבל נותר עוד דבר אחד חשוב לטפל בו, והוא: החיוך שלך.

האם החיוך שלך עומד בציפיותיך לשלמות? האם את מעוניינת לשפר את מראה השיניים והחיוך, כך שבחתונה הם יהיו מושלמים?

הנה החדשות הטובות: את יכולה לעשות זאת! עכשיו הכול תלוי בזמן. כלומר, כמה זמן נותר לך לפני מועד החתונה ומהי רמת השיפור או שיקום הפה שאת מבקשת.

מהפך החיוך ביום חתונתך יכול לנוע בין שיקום פה שכולל אולי השתלות שינים לבין ניקוי שיניים יסודי.

הבה נתבונן על מספר האפשרויות שיכולות להועיל לך להיראות ולהרגיש הכי טוב ביום המיוחד הזה.

–        ניקוי שיניים יסודי ומקצועי יכול להסיר בטיפול אחד אבנית וכתמים מעל לפני השטח של השיניים. יתכן ויידרש יותר ממגש אחד, תלוי ברמת הכתמים בשיניים ובזמן שחלף מאז הטיפול האחרון. טיפול בסיסי כזה יש לבצע אחת ל-6 חודשים. לכן, קבעי תור אצל רופא השיניים קצת לפני החופה.

–        לעתים החיוך שלך זקוק ליותר מאשר תחזוקה שגרתית. אם זהו המקרה שלך, עומדות בפנייך כמה אפשרויות שיסייעו לך להיראות במיטבך. הלבנת שיניים היא דרך בטוחה, יעילה וחסכונית להבהיר את השיניים. הטיפולים במרפאה הם מהירים, יעילים ואינם יקרים. כך יהיו לך שיניים בוהקות ביום החתונה.

–        ציפוי חרסינה גם הוא אפשרי. ציפוי חרסינה מציע פתרון מרשים וקבוע לשיניים שצבען הלבן כהה. על מנת לקבל את האפקט האופטימאלי מטיפול זה, יש לתכנן בין שניים לארבעה ביקורים במרפאה. זמן הטיפול הכולל מוערך בלפחות שלושה חודשים.

–        איחוי קוסמטי היא דרך מצוינת להסתיר פגמים בשיניים קדמיות או סתימות ישנות שצבען הלבן כהה. בעזרת שימוש בחומרי הייטק חדשניים בשילוב אומנותי של רופא “אומן”, ניתן לשחזר את המראה המבריק של שיניים טבעיות, אבל עם פחות פגמים. לאחר הערכה יסודית, ניתן לבצע הליך קוסמטי זה בפגישה אחת במרפאת השיניים.

אם החיוך שלך זקוק לעזרה נוספת אל תתייאשי, יש עוד דרכים רבות לשפר אותו:

–        שיניים פגומות או חסרות ניתן לשחזר על ידי כתרים. כאשר שורש השן תקין, הכתר מחליף את החלק הנראה שנמצא מעל לקו החניכיים. אם חסרה שן, יעשה שימוש בגשר בשיניים הסמוכות, על מנת לשמש תמיכה לשן תותבת. כדי לבצע את הטיפול כראוי, יש צורך בשני ביקורים לפחות במרפאה.

–        שתלים דנטאליים הם דרך מצוינת לשחזור שיניים חסרות. השתלים מציעים פתרון שלם יותר ומעניקים מראה טבעי לשיניים המושתלות. בנוסף, השתלים הם פתרון לטווח הארוך, וכמעט לכל החיים.

השגת תוצאות חיוביות מטיפולים אלה מחייבת תכנון קפדני ולוח זמנים מתאים. אם את זקוקה לשיקום שיניים הקפידי להתייעץ עם רופא השיניים מספיק זמן לפני מועד החתונה.

?