איפור קבוע – לשפתיים בולטות יותר

נשים רבות גילו את סודות האיפור הקבוע. יותר ויותר נשים נחשפו לפעולה החדשנית והחלו לנסות אותה במגוון מקומות בפנים. איפור קבוע יכול להימצא בגבות, שפתיים, קרקפת, קו העין וכדומה. איפור קבוע כשמו כן הוא קבוע אך בחלוף השנים יש צורך לתחזק אותו ולערוך טיפולים נוספים ממש כמו ניתוח להגדלת חזה. טרנד האיפור הקבוע החל בארצות הברית ולאחר מכן הגיע גם למדינת ישראל.

איפור קבוע בשפתיים

במקום למרוח אודם או ליפסטיק בתחילת היום ולצפות כי הוא יישאר שם עד סוף יום העבודה נשים רבות החלו להתמקד בתהליך האיפור הקבוע. איפור קבוע בשפתיים מאפשר לאישה להרגיש חושנית בעלת שפתיים בשרניות, שפתיים חיות במראה שלהן ובנוסף תמיד נראות מבריקות ולא יבשות. את תהליך האיפור הקבוע ניתן לערוך אצל קוסמטיקאית מומחית לאיפור הקבוע או לחילופין אצל מאפרת המספקת בנוסף לשירותי האיפור הכללי את שירותי האיפור הקבוע. איפור קבוע במרכז הוא טרנד שעדיין לא חלף ואף הגיע גם לצפון ודרום הארץ.

כיצד תהליך האיפור הקבוע מתבצע?

אם גם את מעוניינת באיפור הקבוע בשפתיים תוכלי לבחור מבין שתי שיטות אפשריות : השיטה הראשונה מדגישה את השפתיים הקיימות עם הצורה הקיימת שלהן, ואילו השיטה השנייה מדגישה את צבע השפתיים (תוחם). הדגשת צבע השפתיים מתבצעת על ידי מילוי השפתיים באמצעות צבע טבעי הדומה לגוון השפתיים של הלקוחה המטופלת, על ידי צבע חזק ניתן להדגיש את הצבע הבהיר הקיים. לאחר שבחרתן באופציה זו אין זה אומר כי אתן לא יכולות למרוח אודם או ליפסטיק על השפתיים. גם לאחר האיפור הקבוע ניתן לאפר את השפתיים פשוט צבען הטבעי חזק ומודגש במידה רבה. תהליך האיפור הקבוע אינו ארוך במרבית המקרים הוא עורך כשעה וניתן לחזור על הטיפול מספר פעמים במרווח של שלושה שבועות בין כל טיפול וטיפול. הטיפול עלול ליצור אצל המטופלת הרגשת חוסר נוחות ומעט כאבים אך ניתן להפחית את הכאב על ידי קרח. ניתן לבצע זריקת אלחוש או למרוח משחת אלחוש לפני תחילת הטיפול.

אצל מי ניתן לקבל את הטיפול?

את תהליך האיפור הקבוע ניתן לקבל אצל קוסמטיקאית המתמחה באיפור הקבוע או לחילופין אצל מאפרת המתמחה גם היא באיפור הקבוע. לפני שאתן שוכרות את שירותיה של אחת מבעלות המקצוע חשוב לבדוק עבודות קודמות ובאילו חומרים היא משתמשת. בדקו כי החומרים אכן טבעיים ומתאימים לעור פניכן. החדרת פיגמנט לא נכון לעור שלך עלול ליצור עיוותים וצבעים לא רלוונטיים לעור הפנים. כאשר אתן פונות לקוסמטיקאית מתחילה כדאי לבדוק האם היא ביצעה את תהליך האיפור הקבוע קודם לכן, ישנן קוסמטיקאיות אשר לא מקצועיות דיו על מנת לבצע את תהליך האיפור הקבוע הלא הוא החדרת פיגמנט לעור הפנים של המטופלת. היוועצו עם מומחים בתחום על מנת להיות שבעי רצון מהטיפול המבוקש.

?