קייטרינג טבעוני לאירוח של חתונה טבעונית

לא רחוקים הימים בהם היה ברור שתפריט קייטרינג לחתונה צריך לכלול סטייק, עוף ודגים. בלי זה, משהו היה חסר לאורחים על השולחן. לא רחוקים הימים בהם כל תפריט של חברות קייטרינג היה דומה אחד לשני ורק הסלטים היו שונים, במקרה הטוב. למזלנו הימים ההם עברו וכעת אנחנו יכולים ליהנות מתפריטים מאוד מגוונים אך חשוב מכך, היום יש סגנונות שונים של חברות קייטרינג, דוגמא קייטרינג טבעוני.

זה היה עניין של זמן עד שהטרנד הטבעוני יעבור מהמטבחים הביתיים אל המסעדות ומשם יעשה דרכו גם אל גני האירועים. בעשור האחרון החלו להופיע יותר ויותר חברות קייטרינג טבעוני שמשרתות הן אירועים לקהל טבעוני והן אירועים שהמארגנים שלו הם טבעוניים ומסרבים להגיש לאורחים שלהם אוכל אחר. כפי שמיד נראה, זה לא דבר כל כך מסובך או נורא, אולי אפילו להיפך

מהי חתונה טבעונית, מהו קייטרינג טבעוני

הרעיון של חתונה טבעונית הוא לא רק חתונה שמוגש בו אוכל טבעוני, הרעיון מבטא משהו הרבה יותר רחב. רעיון שבה לומר, כל מה שנמצא במקום הוא מודל לאידיאולוגיה ולרעיון הטבעוני. כך למשל הריהוט הוא כזה שלא פגע בצומח, העיצוב לא נעשה מדברים צמחיים, שלא נדבר על דברים חיים, ואם אתם רוצים אפילו יש במקום פחי מחזור ופינות לעבודות יצירה לילדים שמתאימות לרעיון הטבעוני. אם אתם מבקשים את המסר קדימה, אז אתם יכולים גם לעשות הפעלות שונות לילדים שמדברות על הרעיון הטבעוני, שמירה על החי והצומח וחשיבותו לכדור הארץ ולאדם בכלל.

אך מן הסתם, בבסיס חתונה טבעונית עומד קייטרינג טבעוני. זה הדבר הכי קל ופשוט שיש ויכול להבליט את הרעיון. המתבונן מהצד, שלא מכיר את הרעיון הטבעוני, בוודאי יטען שמה כבר יכול קייטרינג טבעוני להגיש בחתונה. אז לפני שנציג כמה רעיונות, חשוב לציין, אין סיכוי שקייטרינג כזה יצליח לענות על הצרכים של כלל האורחים. ברור לגמרי שחלק מן האורחים ירגישו שהאוכל לא מספק או לא מתאים לאירוע. אך מי שיבוא בראש פתוח ומי שירצה ליהנות, בהחלט יוכל.

בכל קייטרינג טבעוני כידוע אפשר להגיש כל דבר מלבד ביצים, בשר, חלב וגבינות, ודגים או כל דבר שמכיל את החומרים הנ”ל או כל חומר אחר שבא מהחיה. מה נותר אז? ובכן הרבה מאוד סלטים, קטניות, קישים, פשטידות, אפילו אפשר למצוא היום פסטות טבעוניות . לצד זה אפשר למצוא מאפים שונים, פלאפלים, חומוס, טחינה ועוד מגוון מאכלים שגם בחתונות לא טבעוניות יגישו לכם, רק שכאן המאכלים יוכנו ללא החומרים שציינו קודם לכן.

לגבי קינוחים, כאן ההבדל בין חתונה רגילה לחתונה טבעוניתהוא די מצומצם. בסופו של דבר גם בחתונה רגילה, בגלל ענייני כשרות, לא מוגשים קינוחים חלביים, אז מבחינה זו אין הבדל בין קייטרינג טבעוני לרגיל. ההבדל הוא כמובן בקינוחים עשויים ביצים. אך ישנם קינוחים כולל עוגות שוקולד טבעוניות. זה היופי בטרנד, ברגע שהא נוצר אז מיד מוצאים פתרון ותחליף לכל דבר. הוא יוצא מתוך התחום המצומצם של מאכלים בנאליים וברורים מאליהם ונוצרים מאכלים חדשים ומעניינים.

אנחנו ממליצים לכם בחום להסתכל על תפריטים של קייטרינג טבעוני, להציע אותכם לקרובים אליכם ביותר, בשביל שידעו שאתם לא מפקירים אותם בחתונה עם אוכל לא מוכר, קחו אותם לטעימות, אנחנו בטוחים שהם יתאהבו בו מיד

?