סידור פרחים לחתונה – מה לקחת בחשבון?

לאחר שנסגר תאריך לחתונה באולם החלומות, ישנם מספר גורמים שחשוב לסגור על מנת ליצור את האירוע המושלם: דיג’יי מעולה שיהיה אמון על שירים מקפיצים, אוכל טעים שישביע את האורחים, אלכוהול איכותי, ולא פחות חשוב – סידור פרחים יפה ומסוגנן אשר יגרום לכל האורחים להתענג בשקט במקומותיהם או ברחבה. חתונה נהפכת למושלמת לא פחות באמצעות פרחים מרהיבים אשר שוטפים את עיני כל – גם על גבי השולחנות, גם בקווי המתאר של החופה ואפילו על הכלה. לא הרבה יודעים איך ישנם אלמנטים רבים אותם יש לקחת בחשבון בעת תכנון הסידור המיוחד. לאחר שנכיר את כל האופציות, נוכל לתכנן בצורה המושלמת.

היכן ניתן למצוא פרחים בחתונה?

 

חשוב להחליט היכן מחליטים להכניס אלמנט עיצובי זה. בראש ובראשונה, ניתן יהיה לראות סידור על שולחנות האורחים, ובכך לקשט את מרבית האולם (משום שהשולחנות תופסים נפח רב). לאחר שבחרנו לקשט את אלה, צריך לבחור האם צורה זו מספקת אותנו או שמא אנחנו רוצים להמשיך ולקשט פרטים נוספים בחתונה, שכן הם רבים ודורשים גם התייחסות. כך, לדוגמא, ניתן יהיה לקשט בצורה נהדרת גם את החופה עצמה. בין אם בקווי המתאר בלבד, או שמא גם מתחתיה, לשיקולם של הכלה והחתן. בנוסף, אפשר יהיה לקשט את הכלה עצמה: להכין לה סידורים מיוחדים לפרק כף היד, לשמלתה ולראשה. כמו כן, סידור פרחים ירוק ורענן תמיד משתלב מצוין עם  קייטרינג טבעוני לחתונה ומשלים את תפאורת האירוע.

כל עונה והפרח שלה

 

זוגות מתחתנים לאורך השנה כולה – בחורף, בקיץ ובסתיו ובאביב. לכל עונה יש את הצמחים המיוחדים שלה. כשם שלא ניתן למצוא אבטיח בחורף, כך לא יהיה ניתן למצוא “נזרה סינית” בחורף. חשוב לזכור כי לכל עונה יש את הגידולים הנפלאים שלה, משמע – ניתן להרכיב סידור פרחים מקסים בכל חודש נתון. הצבעוניות אינה נפגמת, אלא רק הפרחים עצמם מתחלפים. באם יש זן אהוב במיוחד שהכלה או החתן מעוניינים להכניסם ליום חתונתם – יש לוודא שאכן הוא צומח בתקופת היום המאושר. אם במקרה הוא לא, בוודאי ניתן יהיה למצוא חלופה מקסימה לא פחות שתשמח את הזוג, משפחתם והאורחים כולם.

תקציב זה הכל בחיים

 

בעולם מושלם ניתן היה לקשט את האולם כולו או את גן האירועים, תלוי במקום בו בחרתם להתחתן. חשוב להבהיר כי יש לבצע חישוב תקציבי בטרם הפגישה עם איש המקצוע הרלוונטי. אפילו אם החלטתם לבצע תפקיד זה בעצמכם, עליכם לבדוק כמה כסף אתם מוכנים להשקיע. לאחר שהחלטתם מהו החזון ומהו החלום, או במילים אחרות – איך אתם מעוניינים שמבחינה עיצובית החלל שלכם יראה, ראו כמה כסף יש לכם להשקיע בתחום זה. כך תוכלו לתכנן בצורה הטובה ביותר, כמה נפח מן החלל נושא זה יתפוס, האם תשקיעו בכך רק על שולחנות האורחים או שמא תתפרסו על המקום כולו.

?