בחירת פרחים לעיצוב אולם החתונה שלכם

 

חתונה היא אחד האירועים המרגשים ביותר שעובר אדם בחייו, אירוע המהווה צומת מרכזי וקרש קפיצה לקראת השלב הבא- הקמת משפחה. אירוע החתונה מלווה ברגשות חזקים, התרגשות רבה ואוירה חגיגית אשר שורה לכל אורך האירוע. מלבד החתן, הכלה והוריהם אשר מגיעים לאירוע כשהם נרגשים ומלאי ציפיה, כדאי למצוא את הדרך כיצד לסחוף את האורחים ולשתפם בשמחה וההתרגשות. יופי ואסתטיקה באולם הם האמצעי הראשון לגרום לאורח לחוש תחושת התפעלות עם היכנסו. סידורי פרחים נחשבים לאלמנט עיצובי מלא ביופי ומתאים לאירוע מרגש. ישנם סוגים שונים של פרחים בעלי צורה, גודל וצבעים משתנים, מה שמאפשר ליצור אוירה שונה בכל אזור ברחבי האולם או הגן.

אמצעי דקורטיבי המגשר על פערים

חתונה, בניגוד למסיבת יום הולדת או אירוע חגיגי מצומצם יותר היא אירוע רב משתתפים. לא זו בלבד שישנה כמות משתתפים גדולה, מדובר על קבוצה הטרוגנית מאוד. לחתונה סטנדרטית מוזמנים אורחים מגילאים שונים, החל מאנשים מבוגרים מאוד ועד ילדים, מוזמנים אורחים המכירים את החתן או הכלה מנקודות שונות בחייהם: חברי ילדות, קולגות לעבודה, חברים מהצבא או הלימודים וכמובן קרובי משפחה. ההטרוגניות גורמת לכך שרוב האנשים חשים תחילה מובכים עד שימצאו את מקומם. לשם כך כדאי ליצור נקודות משיקות לכולם, נקודות המהוות מכנה משותף רחב ככל האפשר. פרחים הם ללא ספק נקודה כזו. רוב רובם הגדול של האנשים, מכל הגילאים, משני המינים, בעלי מקצועות ותחביבים שונים לחלוטין וכאלה שמתגוררים בארצות שונות- כולם אוהבים פרחים. אין אדם שיראה סידור פרחים יפה ולא יחוש חמימות והנאה מהתבוננות בו. הפרחים הם ססגוניים ומגוונים, נותנים תחושה של טבע, כפריות ורעננות אך גם יוקרה וחגיגיות. הפרחים מאזנים מעט את הפאר המאפין אולמות אירועים ביופי תוצרת הטבע.

לדאוג לטריותם של הפרחים

על מנת שהפרחים ימלאו את תפקידם בצורה הטובה ביותר וכדי שיתנו לאירוע את הצבעים והניחוחות אותם הם אמורים לתת, הם צריכים להיות טריים ורעננים. לשם כך יש להביא את הפרחים אל האולם או הגן ממש בסמוך לאירוע. כדאי גם שהפרחים יגיעו ממקום הקרוב לגן או האולם כך שאם מדובר במקום באזור השפלה, מומלץ להזמינם מחנות או חנות מקוונת העובדת עם משלוחי פרחים ברחובות או סביבתה. טריותם של הפרחים תעשה את כל ההבדל. כיוון שפרחים הם רגישים כל כך ליובש וחום ועלולים לקמול ולהתייבש, יש לוודא כי יגיעו למקום האירוע במהירות האפשרית.

כל אזור והפרחים שלו

פרחים הם כאמור שם כולל לשלל מינים בעלי גדלים, צורות וצבעים שונים. בעזרת עיצובים שונים ניתן לתת את הטון לכל אזור ברחבי הגן או האולם. אם מדובר על אזור החופה, ניתן לקשטו בפרחים יוקרתיים ואציליים יותר בעלי צבעים עדינים או פרחים המשרים אוירה רומנטית. אלה יכולים להיות שושן צחור על צורתו הייחודית והאצילית וצבעו הלבן, סחלבים הנחשבים פרח יוקרתי וחושני, ורדים בצבעים רומנטיים וחגיגיים כמו ורוד, לבן או אדום, צבעונים ועוד. באזור הריקודים או האוכל, לעומת זאת, ניתן להשרות אוירה חופשית ושמחה יותר. לשם יתאימו פרחים המשרים אוירה כפרית, שמחה ופתוחה. כאן יתאימו סידורי פרחים המגיעים בתוך כלי מבמבוק, נצרים או חומר טבעי אחר. סגנון הפרחים המתאים הוא סגנון פרחי בר פראי יותר: פרחים בצבעים חמים- צהוב, כתום, ירוק ובעלי כפרי כמו חמניות, גרברות או חרציות ישרו את האווירה החופשית ויעודדו אנשים להיפתח ולהשתחרר. מובן שבנוסף לכך על החתן והכלה לבחור את הפרחים על פי טעמם (בעיקר טעמה…) האישי. הפרחים צריכים לשקף את אופי החתן והכלה והאופי שהם רוצים לתת לאירוע כולו: האם אופי יוקרתי ורשמי או אופי משוחרר וטבעי.

פרחים הם רב תכליתיים ומהווים כלי בינלאומי לביטוי רגשות, ואמצעי דקורטיבי עתיק לאירועים שונים, החל מאירועים פוליטיים, דרך אירועים חברתיים וכלה באירועים אישיים. הפרחים הם תחום כה רחב עד כי גם אם כל אדם יעטר את אולם החתונה שלו בסידורי פרחים עדיין תהיה לו האפשרות לבטא באמצעותם את מי שהוא ושהפרחים יהיו מסודרים באופן ייחודי, מפתיע ומרענן.

?