מקום למסיבת רווקות

המסורת של ארגון מסיבת רווקות לפני חתונה של אחת הקרובות או החברות היא מסורת יפה ומיוחדת. כאשר מתכננים מסיבת רווקות נהוג בדרך כלל לשלב פעילות מתאימה, אך עוד לפני כן חשוב לבחור בצורה נכונה מקום למסיבת רווקות.

מקום מתאים חייב בראש ובראשונה להיות נכון בגודלו. אין צורך באולם ענקי כאשר מדובר במסיבה עם מספר לא גדול של מוזמנות. מאידך, כאשר יש מספר גדול למדי של חברות, אפשר למצוא מקומות למסיבת רווקות שיהיו רחבי ידיים ובעלי אווירה מיוחדת.

מקום עם מוזיקה טובה

כאשר מחפשים מקום למסיבות רווקות נהוג לחפש מקום שבו ניתן להשמיע ולנגן מוזיקה טובה. אין כמו ריקודים באווירה שמחה או מוזיקה איכותית המושמעת מבעד לרמקולים מצוינים בכדי להנעים ולשפר את האווירה. לצד מקומות למסיבת רווקות שמציעים רמקולים ומוזיקה טובים יש גם מקומות שמציעים מוזיקה לקריוקי ואפילו שירותים של הנחייה.

במידה ומתכננים לבלות חלק מהמסיבה בריקודים וכן כאשר רוצים לברך את כלת האירוע ובעלת השמחה, ראוי לשים לב שבמקום יהיו גם מערכת הגברה וגם מיקרופונים. בנוסף, נהוג לבקש לא פעם גם מקרנים וצגים שעליהם ניתן להקרין ברכות שונות, קליפים, תמונות.

מקום בטעם טוב

כאשר מחפשים מקום למסיבת רווקות אפשר בהחלט לקחת בחשבון מקומות שמציעים לא רק אווירה נעימה, אלא גם כאלה שמציעים כיבוד קל או אפילו ארוחה שלמה. אוכל טעים, מטעמים מובחרים ואפילו מעט כיבוד קל שנבחר בקפידה יכולים להעשיר את האווירה ולהוסיף לא מעט מצב רוח טוב וכמובן גם טעם טוב.

בתור מקומות למסיבת רווקות ניתן למצוא מתחמים שונים, שיכולים לענות על הצרכים. בין היתר ניתן לבחור בווילות או בתים פרטיים שבעליהם משכירים אותם לצורך אירועים (יש גם וילות עם בריכות). ניתן לבחור גם מסעדות עם אולם פרטי או חדר מיוחד לאירועים, כאשר לא רוצים להסתפק בהזמנת מקום במסעדה רגילה. בנוסף, יש גם מרכזי ספא שמשלבים אולם מתאים ביחד עם מגוון רחב של טיפולי גוף, טיפולי פנים, עיסויים שונים ולעיתים גם שתייה קלה, מיצים ועוד מינים של פינוקים.

שילוב סדנאות ופעילויות

ישנם מקומות מיוחדים למסיבת רווקות שמציעים אפשרויות מעניינות לפעילות. לעיתים שווה להזמין גם הפעלה מבחוץ אך יש לבדוק עם בעלי המקום שאין מניעה לשלב פעילות שכזאת. מנחי קבוצות, קומיקאים, סדנאות העצמה, מוזיקאים, בשלנים, סקסולוגיות – רבים מציעים פעילויות שיכולות להתאים.

לסיום, כדי להצליח – בין אם בוחרים במועדון של קריוקי או בוילה פרטית, בין אם בוחרים במסעדה, בית קפה, אולם קטן לאירועים או בית ספא מפנק, תמיד צריך לבדוק מראש שמדובר במקום איכותי, בטעם טוב ועם ערך מוסף. מקום טוב, עם אווירה נעימה, מאפשר לחגוג את מסיבת הרווקות בצורה מיוחדת ולתת את הכבוד לבעלת האירוע ולחברות שרוצות לשמוח בשמחתה.

?