חליפות חתן

דואגים גם לחתן

נראה שבכל חתונה הכלה היא העיקר. שמלת הכלה שלה נתפרת במיוחד עבורה במשך שבועות (ואף חודשים) ארוכים, וביום האירוע עצמו, בזמן שהחתן מטפל בסידורים אחרונים, הכלה היא זו שמבלה שעות בסידור השיער, באיפור הפנים ובליטושים אחרונים לקראת חשיפת שמלת הכלה שלה בפני בעלה המיועד.

אלא שבתוך כל זה, גם החתן הוא חלק מרכזי ביותר באירוע, ומשום שכך – גם הופעתו דורשת תשומת לב רבה. אם כן, איך בוחרים בגד לחתן מתוך שלל חליפות חתן שאפשר לבחור מתוכן?

הגדרת צרכים

לפני הכל חשוב לזהות כמה פרטים קטנים וחשובים שיש להם השפעה על סגנון החליפה המתאים ביותר לחתן. למשל, הקונספט של החתונה הוא פרט שיש להתייחס אליו ועל החליפה להתאים לו, גם העונה שבה מתקיימת החתונה היא נקודה קריטית שכן אין לנו רצון לראות חתן מיוזע תחת החופה וגם לא חתן שרגליו יקפאו מקור וימנעו ממנו את מלאכת שבירת הכוס. גם אולם האירועים והשמלה של הכלה הם פרטים חשובים, ורק התחשבות בכל המשתנים האלה ביחד תבטיח בחירה מוצלחת של חליפה.

עניין של טעם

בכל הקשור לחליפות חתן, כדאי שטעמו האישי של החתן יבוא לידי ביטוי, כך שאם ההעדפה שלך היא ללבוש מכנס צמוד (או דווקא משוחרר) בגזרה ישרה (או דווקא רחבה יותר) עם חולצת כפתורים (או דווקא חולצת נקייה לחלוטין) בצבע לבן (או דווקא אפור) וגם עם עניבה תואמת (או עם ג’קט ובלי עניבה) – הבחירות הללו הן לגיטימיות. הבע את דעתך ונסה למצוא את ההתאמה שבין מה שאתה באמת אוהב לבין מה שיתאים לאירוע, לכלה ולמקום שבו אתם מתחתנים. ההתאמה לבגדי הכלה היא בהחלט חשובה, שכן תעמדו זה לצד זו כל הערב ולכן כדאי שתשלבו היטב זה בזו, באופן הרמוני ומדויק.

מודדים ומתנסים

לאחר שגיבשתם לעצמכם את רשימת ההעדפות שלכם וכשאתם יודעים היטב מה מתאים גם לחתונה שלכם ולכלה הנרגשת, אפשר להתחיל במדידות. למעשה, שלב זה הוא קריטי ומומלץ לקחת את הזמן ולנסות כמה שיותר חלופות כדי שתוכלו להיות שלמים עם הבחירה שלכם. בנוסף, קחו איתכם חבר שיחווה את דעתו ובמידת הניתן גם את אחת החברות הקרובות של הכלה או את אחותה, כדי שגם דעתה של אשתך לעתיד תישמע בחדר. דעותיהן של הנשים הקרובות אליה ביותר ישקפו במידה רבה את האופן שבו היא תרגיש כשתראה אותך בחליפה שתבחר, וכדי למנוע אי נעימויות מאוחר יותר, שתף נציגה אחת שלה בתהליך הבחירה. אחרי שתעבור סדרת מדידות ותקבל את חוות הדעת של היועצים והיועצות שלך, תוכל להחליט איזו מבין שלל חליפות החתן שראית היא החליפה האידאלית עבורך, זו שגם תתאים לאירוע שאתה מפיק וגם תיראה נהדר כשתצעד לצד אשתך העתידית לעבר החופה.

?