הצעת אירוסין

המאמר הבא הוא לא בשבילך, הוא בשביל הגבר אתך.

זה שעוד לא הציע לך…

גברים, גברים הם יצורים רציונליים.

גברים מאוהבים לעומת זאת, הם יצורים מאוד ספונטניים.

וכשגבר מאוהב מחליט החלטה, הוא הולך אתה עד הסוף, במהירות ובעקשנות אדוקה ויורד על ברכיו, טוב… על ברך אחת. עוד מימי קדם, אחת החובות הבסיסיות של הגבר בהיותו גבר הייתה לכרוע ברך ולהציג בפנייך טבעת. הוא ירגיש כאביר חלומותיו, את פשוט תתרגשי מזה שביקשו את ידייך לפני שהגעת לגיל -30, הצלחת! זה אולי נשמע לכם מיושן עם קורטוב של פרימיטיביות, הטקס הביזרי הזה בו הגבר צריך ל”רכוש” את המשך חייו עם אהובתו על ידי טבעת הנישואין (והרי אנחנו בכלל פמיניסטיות שלא מתעסקות בחומר). אבל כנראה שזה דרכו של עולם, כך קבע האפיפיור בשנת 860 הרבה לפני הספירה

סביר להניח שגם הנין שלך יעשה זאת בעתיד ואפילו ישקול השכרת ציוד לאירועים לצורך הפקת הצעה שלא מהעולם הזה.

אז האדרנלין זורם, החלטת לקחת את מערכת היחסים שלכם ולשדרג אותה לכדי חיים משותפים ונצחיים. בקיצור, לקחת החלטה, כי עם הבחורה הזאת אתה רוצה לצאת לדרך משותפת וארוכה אבל מה שלא כל כך ידעת זה שכל הדרך אל בחירת הטבעת המושלמת היא לא קלה בכלל.

בשביל הידע והרציונל, אתה בכלל יודע למה מציעים אירוסין?

אחת התכונות שכל אישה מעריצה זה שהגבר-גבר שלה הוא סוג של גלובוס. אצלו נמצאות כל התשובות (ובכן, מרביתן) והוא לגמרי מסוגל להפתיע עם איזה נתון מחכים. כמו למשל הרעיון שמאחורי הצעת האירוסין. הידעת כי בתרבויות רבות נענדת טבעת האירוסין בידה השמאלית של האישה? ובכן כן. על האצבע שצמודה לזרת, כלומר על הקמיצה, זאת האצבע שתקבל בברכה את הטבעת המיוחלת. ישנה סברה כי בקמיצה קיים וריד המוביל את הדם ישירות אל הלב ולכן בשל מעמד כל כך הרואי ועצום הטבעת, כסימבול לאהבה ונצחיות ביניכם תמיד תזרום ישירות אל הלב ומשם אל כל חלקי הגוף והחיים. רעיון זה הפך לפופולרי ורומנטי להפליא במרוצת השנים. המשמעות במהלך טקס האירוסין כאשר חוזרים בזמן לימי מצרים ניתן למצוא עדויות ואזכורים לכך שהטבעת ניתנה כסמל לרכישת האישה על ידי הגבר. באמצע המאה ה- 7 נקבע כי במהלך טקס הקידושין כאשר מוענקת הטבעת, זה כאות התחייבות בין בני הזוג כי עוצמת האהבה והזוגיות יהיו כבולים בצורתה העגולה של הטבעת ובכך נישואיהם לא יתערערו לעולם, תחת שום נסיבה.

קיטשיות יש, עכשיו ת’כלס

נכון או לא נכון: היהלום הוא החבר הכי טוב של האישה? נכון!

לא יודעת איך לבשר לך את זה אבל אם לא נאמר לך במפורש עד כה אז תדע עכשיו. כל אישה גם זוגתך, תמיד תחפוץ בטבעת יהלום שתלווה אותה לאורך שנים.

נכון או לא נכון: כאשר בוחרים טבעת, הכי חשוב לבדוק את גודל היהלום? לא נכון!

כאשר בוחרים טבעת יש לקחת קודם כל בחשבון את טעמה האישי ואת אורח חייה של בת זוגתכם שתחיה. אולי מדובר בבחורה שחיה אורח חיים פעלתני שיעמיד את היהלום בסכנה או אולי בבחורה שמעדיפה זהב צהוב או זהב לבן ואולי בכלל החברה שלך היא כזאת שאוהבת יהלום ענק ובולט במקום סולידי ועדין? חשוב לדעת את כל התשובות לשאלות הללו בהגיעך לחנות. בכלל, חשוב שתדע כי מסיבה לא ברורה כי לבחורות בהירות מתאים זהב לבן ולבחורות בגוון עור שזוף מתאים תכשיט צהוב.

נכון או לא נכון: לא לספר לאף אחד, נכון-לא נכון!

לא מעט בחורים שמגיעים לבחור את הטבעת המיוחלת מוצאים את עצמם קצת אבודים. לכן בהנחה ואינך סגור על עיצוב הטבעת וגודל היהלום, מומלץ להגיע עם החברה הטובה של בת הזוג או אולי לשקול את האופציה להיעזר בחמה לעתיד. העצה הכי טובה שאני יכולה לתת לך זה שבהנחה ואתה יודע בוודאות את אופייה של הטבעת, לך עם תחושת הבטן. אחרי הכל, אתה מכיר את בת הזוג שלך הכי טוב.

טיפ אחרון…

סוקרטס אמר: “כל אחד חייב להינשא – ללא ספק. אם תהיה לך אישה טובה תהיה מאושר. אם לא – תהיה פילוסוף”.

תכננו את הצעת הנישואין הכי טוב שאתם יכולים, הצעה כזאת שתאפשר לבת הזוג שלכם להתפאר בכך במשך שנים. הדרך בה אתם מציעים, מאוד מאפיינת את הדרך בה אתם רואים אותה, אתכם ביחד ואת העתיד המשותף.

?