כיצד לבחור קייטרינג לחתונה?

הצבא צועד על קיבתו, אמר נפוליאון – וכל אורחי חתונה, כל חתונה שהיא, מייחסים חשיבות עצומה למזון המוגש בה, ולמעשה במקרים רבים הדבר העיקרי שהם זוכרים ממנה הוא הסביצ’ה מוסר ברוטב מנגו, אטריות הזכוכית האסיאתיות והניוקי רומנה עם החצילים הקלויים. חתן וכלה שלא יספקו לאורחיהם מטעמים ייחודיים ברמה של לפחות גמר מאסטר שף או מסעדת גורמה יזכו למבטים מאוכזבים, כך שכל מי שטרח על ארגון חתונה יודע היטב עד כמה חשוב הקייטרינג לחתונה.

אינספור אפשרויות ותפריטים לכל הטעמים

קייטרינג לחתונההמבחר העצום של החברות המציעות קייטרינג לחתונה והשפע העצום של התפריטים והאפשרויות מבטיח כי כל מי שעסוק בהכנות לחתונה ומחפש תפריט לטעמו ימצא את מבוקשו.

החברות השונות המציעות קייטרינג לאירועים מעסיקות את מיטב השפים, כאלה שעברו התמחויות במסעדות הטובות ביותר בעולם, ובמקרים רבים מוציאים תחת ידיהם מנות שהן יצירות אמנות (עד שלפעמים כואב הלב לאכול אותן…). גם חובבי התפריטים היותר בסיסיים וידידותיים למשתמש, או כאלה שאוהבים את האוכל שלהם מוכר ומקסימום עם טוויסט קטן, ימצאו כמובן את מבוקשם.

מי שזקוק לתפריט כשר (למשל כשמדובר בחתונה יהודית מסורתית) ישמח לגלות שמגבלת הכשרות, שבעבר עשתה שמות בטעמו של המזון והגבילה קשות את האפשרויות שעמדו בפני השפים, כבר אינה כזו מגבלה, ולמעשה, שפים רבים הפכו אותה ליתרון ואפילו בתחום הקינוחים ניתן לחולל פלאים כשרים.

בשנים האחרונות יותר ויותר בני אדם נמנעים מאכילת בשר. גם מספר המקפידים על תזונה טבעונית ולא רק צמחונית עולה בהתמדה – כך שחשוב מאוד לבחור קייטרינג לחתונה שמעניק חוויה טעימה גם למי שלא רוצה ליהנות על חשבון יצורים חיים אחרים. באופן טבעי, המספר הרב של הצמחונים והטבעונים מביא איתו גם הקדשת תשומת לב רבה יותר של כל השפים למאכלים נטולי בשר או מוצרים אחרים מן החי – ומאכלים טעימים להפליא.

תשומת לב מיוחדת לקייטרינג נדרשת, כשמדובר בחתונה בחיק הטבע, ובפרט כשמדובר במקום טבעי ממש ולא בגן אירועים המקיים את האירוע תחת כיפת השמיים. במקרה כזה, לא כל מאכל ניתן לספק לאורחים עקב התנאים המגבילים, וחשוב מאוד למצוא קייטרינג יצירתי היודע להפיק ולהגיש מטעמים גם בתנאי שטח.

בנוסף, חשוב לוודא כי הקייטרינג לחתונה שבחרתם לא מספק רק מטעמים מעולים אלא גם רמת שירות גבוהה. אין טעם במזון משובח אם האורחים נאלצים להמתין זמן רב מדי עד שהוא מגיע אל צלחתם, וכמובן שהחמצת פנים מצד מלצר או ברמנית תעכיר את האווירה בחתונה ותפגום בהנאת האורחים.

איך בוחרים קייטרינג לחתונה?

לא קל לקלוע לטעמם של עשרות ומאות בני אדם, גם כשהתפריט מגוון במיוחד ומשתרע על טווח רחב של טעמים ואופציות, ובסופו של דבר, ברוב המקרים, נבחר קייטרינג לחתונה שערב לחיכם של החתן והכלה (וההורים שלהם…)

על מנת לבחור מתוך שלל האפשרויות של קייטרינג לחתונה, מוזמנים כל חתן וכלה לערבי טעימות – אירועים שבמסגרתם הם זוכים לטעום את מעשה ידיהם של שפים מצוינים. ערבים אלה, שמספקים לזוג הצעיר בילוי כמו במסעדת גורמה, הם כה טעימים ונעימים וללא ספק השלב הכיפי ביותר בארגון חתונה (ואולי אפילו סיבה מספיק טובה להתחתן…)

גם מחירי האפשרויות השונות של הקייטרינג משפיעים על הבחירה, שהרי עלות הקייטרינג מהווה מרכיב משמעותי בתשובה לשאלה מהו מחיר החתונה, במיוחד כשמדובר בחתונות מרובות אורחים. המבחר העצום של קייטרינגים לאירועים מאפשר מציאת קייטרינג לחתונה במחיר סביר, אך מצד שני, רצוי להיזהר מאופציות זולות ולא איכותיות, כאלה שעלולות להותיר את האורחים עם טעם רע בפה, תרתי משמע.

?