איך תערכו חתונה מעוצבת?

אומרים כי בעבר, כל החתונות נראו כמעט אותו הדבר, ונחגגו במקומות דומים. לעומת זאת כיום, המגוון בגני האירועים הוא רחב והתחום העיצובי פורח ומגוון. דבר זה מאפשר לזוגות רבים לחגוג באירוע יחיד ומיוחד במינו, ועל כן עיצוב חתונות על ידי מעצב אישי, נפוץ ופופולרי ביותר. המודעות לאסתטיקה ולמגוון האפשרויות בחומר ובצורה, היא חלק מחיי היומיום של המעצב. מעצב חתונות הוא אדם שחי ונושם עיצוב. הוא יודע מהם זרמי האופנה בארץ ובחו”ל, הוא יודע להתאים את העיצוב למקום ולזוג המאושר, הוא יודע לבנות ולהרכיב עיצוב קלאסי לצד עיצוב חדשני ומפתיע. עיצוב חתונות כולל התוויית קו כללי המחבר בין כל האלמנטים האומנותיים: עיצוב מרכזי, השולחן ועיצובי הפרחים, עיצוב רכב החתונה, החופה, כסא הכלה ועוד. איך כל זה קורה? המשיכו לקרוא ותגלו.

 למה עיצוב חתונות?עיצוב חתונות - אולם מעוצב בהידור אלגנטי

 עיצוב חתונות מיוחד מעניק לחתונתכם אוירה מיוחדת. שימוש באטרקציות לחתונה, כמו הפרחת בלונים לבנים בחופה, יחד עם סידור מרכזי שולחן בפרחים לבנים משולבים בבלונים, הם דוגמה לבניית קו עיצובי בחתונה. מעצב המתמחה בתחום ארגון חתונה, יודע בהתאם לשיחה עמכם, האם אתם זוג שיאהב עיצוב קלסי, חדשני ומקורי, ואולי יש לכם את הרעיונות המקוריים שלכם ואתם רק מחפשים מישהו בעל ניסיון שיוציא אותם לפועל. מעצב החתונות, הוא גם מפיק, גם אמן, וגם פסיכולוג. הוא יבין איך אתם רוצים שהאירוע שלכם יראה, והוא ידע איך לעשות את זה. אם בחרתם בחתונה לבנה, הוא יעצב לך זר כלה מורדים לבנים בדיוק כמו שאת רוצה, וישלב את אותם הפרחים בסידורי הפרחים במרכז השולחן, ובסידורי הפרחים שעל רכב החתן והכלה.

עיצוב חתונות מייחד את החתונה שלכם וגורם לה להיות שונה, מרשימה, כזו שיזכרו וידברו עליה במשך זמן ממושך אחר כך.

 התמחויותיו של מעצב החתונות

 החלקים המרכזיים בכל שולחן הם המקום בו המעצב ואתם, יכולים לתת דרור ליצירתיות שלכם. מלבד סידורי הפרחים והבלונים הקלסיים, תוכלו לשלב במרכזי השולחן גם צמחים נדירים, שפחות שכיח למצוא על שולחן החתונות, למשל: שושנות מים, עצים ננסיים וקקטוסים. ולא רק צמחים, אלא גם עיצובים הכוללים דגי זהב, אלמוגים, מנורות ופנסי רוח סיניים, נרות צפים, אגרטלי קריסטל ועוד. הרגע המרגש הזה, בו רגל בנעל עקב לבנה, יוצאת מתוך מכונית מקושטת, הוא רגע קולנועי ממש. עיצוב מכונית חתן וכלה, כולל בדר”כ פרחים, בלונים, סרטים, ושילוב בין כל אלה. העיצוב עצמו צריך להיות חגיגי ומפואר, בהתאם ליום המיוחד, אך עם זאת לא עמוס וצעקני. לפעמים קישוט אחד גדול במרכז הרכב הוא די והותר להפיכת רכב פשוט למכונית מרשימה.

עיצוב חופות הוא גם חלק מהתמחויותיו של המעצב, וכולל את התאמת החופה, הדרך אליה ואזור הישיבה זה לזה ואל רחבת גן האירועים. עיצוב החופה יהיה עדין ונקי, או מרהיב ושופע, כך או כך עליו להיות מרגש. בזמן החופה אפשרי שימוש באטרקציות מיוחדות: זיקוקים, הפרחת פרפרים, בלונים או יונים, פיזור פרחים, כניסה לחופה בדרכים מיוחדות כמו ברכיבה על סוס, כניסה על כסאות חתן וכלה, ועוד. כסא כלה, התמחות נוספת של המעצב, הוא כסא מפואר, מקושט לרוב בצבעי לבן, אשר לפי המסורת יושבת עליו הכלה ואף נישאת עליו באוויר. את הכסא מעצבים בפרחים, בדים, אפליקציות וקישוטים שונים, וישיבה בו ממש תיתן לך להרגיש כמו מלכה ליום אחד. חשוב לזכור בעיצוב חתונות, לשמור על קו אחיד ומשותף בין כל האלמנטים. שימוש בפרחים בצבע מסוים, בבלונים מסוימים, ולא להרבות באטרקציות רבות בו זמנית. שמירה על קו עיצובי נקי יבטיח הרמוניה, יופי ואחדות בחלל ובאווירה.

?