איך תעצבו את חופתכם?

כיום אין חפץ או חלל שאינם מעוצבים, שכן האסתטיקה הינה שוות ערך ולפעמים אף עולה על הפרקטיקה. זוג העומד להתחתן, ישאף לרמה גבוהה ביותר של אסתטיקה, יופי, אווירה, נוחות וייחודיות בחתונתו. כל אלה מתמצים למילה אחת והיא: עיצוב. אין ספק שהחלק המרגש ביותר בחתונה יהודית הוא החופה, ובהתאם לכך עליה להיות מעוצבת באופן שידהים את האורחים שלכם ושיהיה בדיוק כפי שחלמתם. בדיוק מסיבה זו, ריכזנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת על עיצוב חופות.

 מהו עיצוב חופות

עיצוב חופותעיצוב חופות נחשב לחלק מעיצוב חתונות באופן כללי, ועיצוב חופה צריך להיות הרמוני לשאר החלל, כמו כן גם מדויק: מרהיב ומפתיע אך עדיין מרגש ובגבול הטעם הטוב. איך עושים את זה? תחילה בחרו מעצב חופות או מעצב חתונות לעיצוב החתונה כולה. תפקידו של המעצב הוא לקלוט את הראש שלכם, להפוך למציאות את כל הפנטזיות שלכם בנוגע לחופה, להציע רעיונות חדשים, ובסופו של דבר להתאים עבורכם עיצוב של חופה חלומית. המעצב שלכם יתכנן, יפיק, יעצב ויסדר את החופה, מסלול הצעידה אליה, ומקומות הישיבה או העמידה של האורחים במהלך טקס החופה. אם ילוו את הטקס זמרים או להקה, יש להקצות גם להם מקום. תוכלו להוסיף אטרקציות לחתונה שמתאימות לחופה, כמו הפרחת פרפרים, הפרחת בלונים עם שבירת הכוס, פיזור פרחים או עלי פרחים על החתן, הכלה ומלוויהם כשהם צועדים במעבר אל החופה, ועוד ועוד.

דרכים שונות לעיצוב הרמוני

עיצוב החופה הוא המקום לתת דרור לכל הרעיונות והדמיון. ישנם כאמור שלושה אזורים המרכיבים את החופה והחכמה היא לעצבם כך שיתאימו וישלימו האחד את השני, ויצרו יחד חוויה מעצימה של יופי והתרגשות, בזמן החופה. אם החתונה שלכם אינטימית וקטנה, תוכלו לבקש חופה על מוטות, שיחזיקו חברים קרובים. החופה עצמה תהיה לבנה, ותוכלו לעטרה בפרחים אמיתים או מלאכותיים, בבדים ובסרטים. צידי המעבר הם המקומות בו יעמדו האורחים, או ישבו על כיסאות המעוצבים אף הם בבדים לבנים ופרחים. עיצוב המעבר עצמו הוא החלק העיקרי בעיצוב חופות, מפני שבו נכנסים החתן והכלה אל החופה בצעידה מרגשת. אפשרויות עיצובו כוללות מתיחת בדים לבנים, הקמת פסלים מעוצבים לכל אורכו, עליהם יהיו סידורי פרחים, נרות ועוד. אם אתם מתחברים לקונספט של להקות חתונה, תוכלו לבקש שינגנו בהופעה חיה את שיר הכניסה לחופה שלכם. אם אתם מתכננים אירוע גדול ומעוניינים בכניסה בלתי נשכחת לחופה יש לנו הרבה הצעות לעיצוב חופות בשבילכם: זיקוקים שיופעלו עם כניסת הכלה, הפרחת יונים ופרפרים, כניסה על סוס אל החופה, כניסה על כס או בתוך פרח הנפתח ומגלה את החתן והכלה וזה לא הכל. כבר היו חתונות בהן הזוג הצעיר ירד ממסוק, או רקד במעבר לצלילי מוזיקה אלקטרונית, כל הדרך אל החופה. הכל אפשרי, ומעצב החופות והאירועים שלכם ישמח להציע לכם את כל הרעיונות הקיימים ולהוציא לפועל את אלה שהיו קיימים בראשכם. לבסוף, את עיצוב החופות צריך להתאים לגן האירועים המיועד. החופה מתקיימת בו בחוץ או בפנים, ומהם התנאים להקמתה. האם החופה והדרך אליה מוגבהות על במה, האם כרוכה ירידה במדרגות, האם מיקום החופה הוא מול הים, או האם בתוך אולם אירועים. כל אלה נלקחים בחשבון. אנחנו ממליצים כתמיד, לבחור קו מנחה אחיד בחופה ולא להעמיס ייתר אטרקציות. חתן כלה, זכרו שבסופו של דבר, האטרקציה העיקרית היא אתם, הזוג המתחתן. העיצוב והאטרקציות השונות נועדו כדי ללוות אתכם ולהוסיף לרגע המאושר שלכם, ולא למשוך מכם את תשומת הלב.

?