כל היתרונות של סלון הכלות

סלון כלות הוא המקום המאגד עבורך את כל הסידורים וההכנות הקשורים בך, הכלה. שמלות מעוצבות, איפור, שיער, טיפוח, אזורי מנוחה, תאי מדידה, פינת קפה ועוד. אם את מעדיפה לחסוך מעצמך התרוצצות בין מעצב השמלות, למאפר, למניקוריסטית, תוכלי פשוט להגיע ביום חתונתך לסלון כלות, והם יעשו בו הכול עבורך.

 כל מה שעלייך לדעת על סלון כלות, לופטים וסטודיו לכלות

סלון כלותסלוני כלות כיום, נקראים גם בתי סטודיו לכלות, ושונים מהאחד לשני. ישנם מקומות אשר יציעו לך שמלות כלה בעיצובים שונים, ויעצבו שמלה בהתאם לרצונך אצל מעצב הבית, וכמו כן גם שמלות לבנות הלוויה שלך (השושבינות). מרבית הסלונים יהיו מרווחים, בנויים כחלל אחד או כשתי קומות, ומחולקים בחכמה לאזורים שונים: אזור השמלות, המדידות והתיקונים, פינות התרגעות ומנוחה, פינות איפור ועיצוב תסרוקות כלה ועוד. בסלון כלות פועלים תחת גג אחד מעצבי השמלות ועוזריהם, מאפרים ומעצבי שיער, כשמטרת כולם היא אחת, להביא אותך אל החתונה שלך הכי יפה שיש, ולדאוג שהיום האחרון של ההכנות לחתונה שלך, יהיה נעים ורגוע. תוכלי גם לבקש שיגיע מאפר ומעצב שיער מטעם סלון הכלות לחתונתך, לתיקונים במהלך החתונה.

סלון כלות המציע את כל השירותים האלה, יחסוך לך את הרבה חיפושים והתרוצצויות אחר אנשי המקצוע השונים. אבל אם את דווקא כן מעוניינת לבחור בעצמך ובנפרד את מעצב השמלה שלך, המאפר שלך, ומעצב השיער שלך, תוכלי לאגד את כולם לגרסה חדשה של סלון, והיא הלופט.

בעלי לופטים לכלות ואירועים, מקפידים בראש ובראשונה על העיצוב. עיצוב חדיש, נקי, ומדליק, עם ויטרינה המשקיפה על נוף עירוני מהפנט, מטבח, ג’קוזי, מיטות מעוצבות, ספות מנוחה, מסכי פלסמה ו-dvd, פשוט כל מה שצריך. ישנם לופטים באזורים כפריים, בהם תוכלו לנשום אוויר כפר, לטבול בבריכה, ולהשתזף בישיבה בכסאות נוח על דק מעץ. תוכלי לערוך שם את מסיבת הרווקות שלך, ותוכלי כמובן לקבץ לשם את חברותייך וכל בעלי המקצוע שמטפלים בך ביום חתונתך. שמלת הכלה תילבש שם, לאחר איפור כלות וסידור השיער. בלופט ישנו אזור ההתארגנות, עם מראה גדולה, בו יוכל המאפר לאפר אותך ומעצב השיער יסדר שם את שיערך. תוכלי לאכול במקום, ואפילו לבשל. בעלי הלופט לשירותך בכל שאלה ובעיה, וכמובן ששם גם כדי להפנות ולהציע בעלי מקצוע נבחרים שהם ממליצים עליהם. סלוני כלות ולופטים מחזיקים אצלם תכשיטים של מעצבים שונים, נעליים, שמלות, כך שתוכלי לעשות שינויים ולהוסיף תוספות ברגע האחרון, ו”לכבות שרפות” במקרי חירום.

בוקר החתונה המושלם שלך

יום החתונה הוא יום מרגש, וכדי לייחד אותו, זוגות חתן וכלה נוקטים בכל מיני צעדים. למשל, ישנם זוגות שלא מתייחדים במשך שבוע לפני החופה, וכאלה שאפילו לא מתראים בשבוע שלפני כדי להוסיף להתרגשות. את כל הסידורים דואגים לסיים כמה שיותר מוקדם, כדי שהשבועיים האחרונים לרווקות יהיו רגועים, ויתאפשר לכם לנקות את הראש ולנוח. לקראת האירוע המרגש מורידים במשקל, עוברים טיפולי יופי, טיפולי קוסמטיקה, טיפולי הסרת שיער, הולכים לכותל, למקווה, חוגגים ימים אחרונים של רווקות ועוברים תהליכי ניקיון פנימיים, גופניים ורוחניים. בבוקר יום החתונה עצמו, אתן מתכוננות לאירועי השיא שבערב. להתחיל אותו בסלון כלות מעוצב ומפנק, משקיף לנוף מהמם, זה להתחיל אותו ברגל ימין. אז ביום המרגש שלך, קומי בבוקר, חברה תאסוף אותך ללופט שבחרת מבעוד מועד, שם תעבירי בוקר רגוע עם ארוחת בוקר טעימה מצוות המקום, טבילה בג’קוזי ושיחה עם חברות. לאחר מכן יגיעו המאפר ומעצב השיער, השמלה תילבש, ואת תרדי במדרגות לעבר מכונית החתן וכלה, שתיקח אותך אל היום המאושר בחייך.

?