החברות מזמינות למסיבת רווקות

מסיבת רווקותכל אישה חולמת על נישואים כבר מגיל צעיר, אולי כתוצאה מסרטים רבים שמציגים את האיחוד בין הגיבור לגיבורה כרגע מפעים שבעקבותיו “הם חיו באושר ועושר”, אולי בגלל שלאורך ההיסטוריה נשים נזקקו לגברים, ואולי כי נשים הן נבונות ומודעות ליתרונות הרבים שבמחויבות – וכשהחלום עומד להתגשם, נשאלת השאלה למה להסתפק בציון האירוע המשמח בחגיגה אחת בלבד, החתונה, אם אפשר לארגן עוד הילולה, מסיבת רווקות.

יתרון משמעותי מבחינת האו-טו-טו מתחתנת הוא שבעוד שארגון חתונה הוא עול לא קטן המוטל על כתפיה ומעמיס עליה התלבטויות אינספור וכאבי ראש לא מעטים, הרי שבמסיבת רווקות היא אורחת בלבד, והיא אינה טורחת על ההכנות (ברוב המקרים לפחות). בזמן שהכלה חוגגת עם חברותיה, גם האו-טו-טו חתן נהנה מרגעי חופש אחרונים במסיבת חבריו הרווקים, אירוע ששורשיו נעוצים עוד בגמרא, בעוד שמסיבה עבור הכלה וחברותיה היא קונספט שנולד רק בחציה השני של המאה העשרים, תקופה שהתאפיינה בשוויון הולך וגובר בין גברים ונשים – ומתוך כך גם בין חתן וכלה – וגם בפתיחות מינית, שבאה לידי ביטוי במסיבות רווקות רבות.

איפה חוגגים מסיבת רווקות?

המקומות המשמשים למסיבת רווקות רבים ומגוונים: יש המעדיפות מפגש בעל אופי אינטימי בביתה של אחת מבנות חבורת החוגגות, יש השוכרות וילה מפוארת לשם קיום המסיבה, יש היוצאות לבר לוהט ונהנות מערב של מוזיקה, אלכוהול ושכרון חושים, ארוחה במסעדה נחשבת ונחשקת, גם היא אופציה אהובה על מארגנות מסיבות אלה וכך גם סוויטה מהודרת בבית מלון.

כשם שיש המעדיפים חתונה בחיק הטבע על פני חתונה באולם אירועים או אפילו בגן אירועים, כך יש בחורות שמבחינתן המקום בה”א הידיעה לחגוג בו מסיבת רווקות הוא חיק הטבע: חוף ים מבודד המעניק פרטיות ורוח חופש, אתר ייחודי בלב מדבר, פסגת הר שממנה נשקפות שקיעות מהממות וזריחות מעוררות השראה ועוד ועוד.

טרנד בולט אחר בשנים האחרונות הוא קיום מסיבת רווקות בספא. ספא הוא מקום אידיאלי לחגיגה שכזו, שכן הוא מעניק לבנות טיפולים מפנקים דוגמת עיסוי באבנים חמות, עיסוי שבדי, רפלקסולוגיה, עיסוי קצוות ועוד סוגי עיסויים לבחירתן (או טיפולי פנים שונים, אם בכך חשקה נפשן), כשבנוסף נהנות האורחות מאופציה להשתמש בג’קוזי רחב ידיים וסאונות, מהאווירה הייחודית השוררת בכל ספא, וכמובן מהאפשרות להוסיף פעילות כזו או אחרת שתתרום גם היא לצהלות השמחה ואנחות העונג.

מה כוללת החגיגה?

מסיבת רווקות היא הזדמנות נהדרת לכלה לעתיד להציג איזו טבעת יפה לאירוסין קיבלה מבעלה המיועד, לנוח קצת מההכנות לחתונה שתמיד מתאפיינות בקדחתנות מתישה, ליהנות מבילוי מלבב עם חברותיה הקרובות ומערב אינטימי ומרגש.

בחלק מהמקרים די לה לכלה בבילוי חביב עם חברותיה הטובות, אולם ברוב המקרים תכלול מסיבת רווקות פעילות כלשהי, שתסייע להלהיט את הרוחות ולהעניק למשתתפות חוויה בלתי נשכחת (אלא אם כן הפריזו בשתיית אלכוהול ואז הן לא יזכרו כלום…)

אחת האופציות הפופולאריות היא פעילות בעלת אופי מיסטי – פותחת בטארוט, נומרולוג/ית, אסטרולוג/ית, מתקשרים, מתקשרות ושאר חושפי צפונות הנפש שיספרו לבנות מיהן וכיצד ייראה עתידן (דבר שמשמח את כולן, במיוחד אם גם העתיד הנראה לעין שלהן כולל חתונה…)

גם סטנד אפ הוא אפשרות מבוקשת, וכך גם סדנאות שונות (למשל, רקדנית בטן המלמדת את הבנות לענטז, או שף המלמד אותן לחולל פלאים עם שוקולד), אבל הלהיט הבלתי מעורער הוא כל דבר שקשור לסקס, חשפן מסוקס שיאפשר לכלה ליהנות מרגעי חופש אחרונים ולחברותיה להיזכר שגם ברווקוּת יש כמה יתרונות, סקסולוגית המשיאה עצות מועילות לחתן וכלה וגם לרווקות ורווקים, וכו’.

בנוסף נהוג להעניק לבחורה העומדת להינשא מתנה, כשהאופציה הפופולרית ביותר היא ביגוד סקסי או אביזרים סקסיים.

?