להקה או תקליטן, מה עדיף?

 בהופעות חיות האנרגיה זורמת ורמת האקשן גבוהה. תמיד כיף לראות להקה טובה מופיעה ולרקוד לצלילי מוזיקה חיה. אז דמיינו לכם את האנרגיה המיוחדת הזאת בחתונה שלכם. אם אתם מחפשים אטרקציה מגניבה ורוצים להקפיץ את כולם ברחבת הריקודים, להקות חתונה הן בדיוק בשבילכם.

יתרונות הבחירה בלהקות חתונה

להקות חתונהמה בין להקות חתונה ותקליטן (dj) לחתונה? מה עדיף והאם בכלל צריך לבחור? בהופעה חיה יש משהו מיוחד. מקפיץ. חי, ממש כמו שמה. להקות חתונה עושות שמח ויוצרות קשר מיוחד עם ובין החוגגים. בעבר לא היו תקליטנים בחתונות אלא רק להקות, ואירוע עם להקה הוא ממש כמו של פעם. אבל למה בעצם שלא תיהנו מכל העולמות? תוכלו גם להביא להקה, וגם תקליטן! אחת הדרכים לשילוב היא להביא את הלהקה או הזמר לחלק הראשון של הערב, כלומר לחופה. צעידה לחופה לצלילי מוזיקה ושירה חיה מרגשת פי כמה. תוכלו גם להביא את הלהקה לחלק הראשון של הריקודים, זה שלאחר המנה הראשונה. הופעה בת שעה וחצי או שעתיים, ולאחריה יעלה הדי.ג’יי שלכם לעמדה. כיום הרבה בעלי מקצוע עובדים בריכוזיות, כלומר בלהקות חתונה תמצאו גם תקליטן, והוא יהיה זה שינגן לכם מוזיקה לאחר שהלהקה תסיים את הופעתה. כשאתם בוחרים את הלהקה שלכם, עוד בשלב ההכנות לחתונה, חשוב להיפגש איתה או לראות הופעה חיה שלה באירוע אחר. אין טוב ממראה עיניים וממשמע אוזניים. תוכלו לבקש גרסאות כיסוי לשירים מסוימים וכמו כן, תוכלו לבצע שיר בעצמכם. ישנן חתונות בהן הכלה שרה לחתן או שהחתן שר לכלה שיר אהוב על בן הזוג. מדובר בדרך כלל בביצוע מרגש מאוד, בו מנגנת ברקע הלהקה, ופנס בודד מאיר את הזמר המרוגש. המשקיעים שביניכם, יכולים לקחת גם כמה שיעורים של פיתוח קול לפני, לעשות חזרה עם הלהקה, ולהגשים חלום נוסף, לשיר.

אין זו אגדה- הזמר האהוב עליכם יכול לשיר בחתונתכם

אם אתם להשקיע בכם ובאורחיכם הופעה חיה שתשאיר חותם ואינכם נרתעים מלשלם סכום נכבד עבורה, תוכלו להביא לחתונתכם אמנים מהמובילים בארץ. בעבר היה נדיר שזמרים ולהקות מפורסמות הופיעו בחתונה, פרט לזמרי הזמר המזרחי, מרגלית צנעני, אייל גולן, שרית חדד, משה פרץ ועוד. אבל כיום, הרבה מאוד זמרים ותיקים, כמו שלום חנוך וגידי גוב ישירו בחתונתכם בהתאם לתנאים שיבקשו, אביב גפן, ריטה, ולהקות כמו אתניקס, בום פם ואפילו משינה. דמיינו לעצמכם, ריטה שמופיעה בגן אירועים לחתונה בקיסריה. ההופעה הפרטית שלכם, המוקדשת רק לכם, החתן והכלה. דמיינו צעידה לחופה כאשר מוש בן ארי או אברהם טל שרים לכם ברקע. קסום וחד פעמי, אבל עולה סכום לא מבוטל. ההופעות נעות בין מחירים של חמש ספרות ועד שש ספרות, להופעה בת לא יותר משעה, ברוב המקרים. אז אם אתם מחליטים לפתוח את הלב והכיס ורוצים להביא אמנים בסדר גודל כזה לחתונתכם, עליכם ליצור קשר עם האמרגן, ולשריין תאריך. ישנם אמנים שיעמידו תנאים מסוימים להופעה, כמו חדר אומן ותשלום מראש. קחו בחשבון ששריון תאריך עם אמן יהיה בין הדברים הראשונים שתצטרכו לעשות, ואם מדובר באמן עסוק במיוחד, תצטרכו לקבוע את התאריך לאירוע שלכם בהתאם ללוח הזמנים שלו. אמנם הופעה כזו דורשת הרבה, אבל יש שיגידו שזה שווה את זה. אם אתם לא יכולים להרשות לעצמכם הופעת אמן בסדר גודל כזה, תוכלו תמיד לבחור לכם אחת מני להקות חתונה רבות, המתמחות בהופעות שמחות ומקפיצות לחתונה.

להקות חתונה מתחלקות לכמה סוגים. ישנן להקות קאברים, שמבצעות גרסאות כיסוי למיני שירים בתיאום איתכם, בעלי השמחה. ישנן להקות המאופיינות בקאברים מסוימים למשל, גרסאות כיסוי לביטלס. ישנן להקות חתונה המבצעות שירים בניחוח מזרחי, וישנן להקות המנגנות מוזיקה חרדית ושירי דת, ממש להקה לכל שמחה.

?