בר מתוקים – ממתיק כל אירוע

היום ענף האירועים הוא ענף דינמי שמתחדש כל הזמן, ומנסה להמציא עוד אטרקציות וחידושים שעדיין לא נראו בעולם האירועים. יש חידושים שקשורים לתוכן הבידורי של האירועים, יש חידושים שקשורים לצילום האירועים, ויש חידושים שקשורים לשלב האוכל והמטעמים המוגשים באירועים.    אחת האטרקציות היותר חדשות הקיימות היום בשוק האירועים היא האטרקציה של בר מתוקים

בר מתוקים הוא אלמנט שנותן לכל אירוע טעם מתוק ומיוחד, כזה שיגרום להשתאות אצל האורחים,ויוסיף הרבה צבע וטעמים מתוקים ומשובחים . בר מתוקים זוהי בעצם אטרקציה מתוקה ומעוצבת , מלאת צבעים וטעמים, שבאמצעותה המארחים מגישים לאורחים מגוון של קינוחים בעיצוב מרשים וצבעוני שאי אפשר להתעלם ממנו.

יש מגוון אפשרויות לעיצוב הבר, בהתאם להעדפות שלכם, ובהתאם לקהל היעד. יש כאלה שיעדיפו בר עם פנקייקים, שערות סבתא, ועוד מתוקים המיועדים לבני נוער האמורים להגיע לאירוע של בת-מצווה ויש כאלו שירצו בר מתוקים שנועד דווקא לקהל יעד של אירוע עסקי, ובו יככבו הקפה והעוגות למיניהן.

למה להשתמש בבר מתוקים?

  • נגיש לאורחים לאורך כל האירוע- ומאפשר לאורחים להנות מהמטעמים המתוקים גם באמצע  האירוע, בלי להיות כבולים לסדר של האירוע, שמחייב את האורחים לקבל את הקינוחים המתוקים רק בסוף האירוע.
  • ·         מתקן נייד ומודולרי-  את הבר תוכלו להזיז במהלך כל האירוע, ולהעביר מנקודה אחת לשניה, כדי שכל האורחים יהנו מהקינוחים המתוקים שמוגשים עליו.
  • ·         מתקן מרשים ואטרקטיבי- בר מתוקים, אינו דומה לשולחן רגיל שעליו מונחים קינוחים מתוקים באירוע, זהו מתקן מרשים צבעוני ומעוצב, שאי אפשר שלא להתפעל ממנו.

בר מתוקים מאפשר לאורחים להנות משפע של ממתקים מסוגים שונים, החל מסוכריות דרך פנקייקים או מרשמלו וכלה בעוגות ומפלי שוקולד. בר מתוקים איכותי הוא כזה שמצליח להשיג את מטרתו בר מתוקים המיועד לאירוע כמו כנס מקצועי , מטרתו ליצור אווירה חברתית נעימה בין באי הכנס, ואילו בר  מתוקים של מסיבת רווקות, או בת מצווה מטרתו ליצור אווירה שמחה ותוססת, ולכן יהיה שוני בין שני מתקני הברים הללו בכל הקשור לעיצוב שלהם, לצבעים שלהם, ולסוגי הממתקים שיוגשו עליהם.   היום עיצוב של בר מתוקים, זו אמנות של ממש, , שמתבצעת בעזרת הידע, היצירתיות, והדמיון הרב שיש לאנשי המקצוע המספקים את השירות.

דגשים בעת בחירת שירות של בר מתוקים

  • חשוב לברר האם חומרי הגלם שבהם משתמש בר המתוקים מגיעים מספק מורשה, או מספק אנונימי ובלתי מוכר. וכמובן שחשוב לברר שהמוצרים מגיעים טריים.
  • ·         חשוב לשמור על שירות נקי ואדיב בבר, שמשמעותו הימנעות מנגיעה בידיים בממתקים, שימוש במלקחיים לשם תפיסת הממתקים, ועוד.
    המאמר מוגש מטעם פלאש בר  http://www.flashbar.co.il/SweetBar.html

המומחית בכל הקשור לאטרקציות לאירועים ובפרט להפיכת האירוע שלכם למתוק ביותר.

?