מה המיוחד באיפור לכלה?

איפור כלות עם סומקאומרים שהאישה היא היפה ביותר ככלה ביום חתונתה, ואחד הגורמים לכך הוא האיפור. איפור נכון ומחמיא הוא זה שיהפוך כל תמונת חתונה שלך לתמונה בלתי נשכחת. ההתרגשות, התאורה, היין והריקודים, גורמים להזעה ולשמנוניות בעור. מלבד להחמיא לנתונים הטבעיים שלך, תפקידו של איפור כלות מקצועי הוא לשמור על פנייך בגימור מאט, ללא שמנוניות, נזילות או מריחות של איפור. תהליך בחירת האיפור מורכב תחילה מפגישה עם המאפר. בחרי במאפר או מאפרת מקצועיים, בעלי ניסיון באיפור כלות באופן ספציפי והסתייעי בהמלצות מחברות. מלבד תיק עבודות, תוכלי לאמוד את מקצועיותו של המאפר על סמך החומרים שהוא עובד  איתם. ודאי שמדובר בחומרים של החברות המובילות, המותאמים לאיפור כלות. השלב הבא הוא לקבוע מועד לאיפור ניסיון.

 איפור ניסיון לכלות

כדי לתכנן את סגנון האיפור שלך, במסגרת שאר פרטי תכנון החתונה, תוכלי להסתכל בתיקי עבודות של מאפרים ובצילומי אופנה בעיתונות ובאינטרנט. רבים מהמאפרים יעדיפו להגיע עד אלייך עם ציוד האיפור שלהם וכל האביזרים, ולעשות את איפור הניסיון אצלך. איפור ניסיון לרוב עולה כסף, שכן מדובר בזמן עבודה וחומרים. באיפור הניסיון תחליטו יחד מה יהיה האיפור בחתונה. יוצעו לך אופציות לאיפור קלאסי, אופנתי ועוד, אך איפור כלות טוב הוא כזה המחמיא לפנייך ומדגיש את נתונייך הטבעיים: עיניים יפות, עצמות לחיים גבוהות וכולי, ומטשטש את מה שברצונך לטשטש. איפור כלות צריך להיות עדין במידה מסוימת ולא דומיננטי מדי, וכמו כן עליו להיות עמיד לחום ולזיעה.

כדי ליצור מראה הרמוני צריך להתאים בין עיצוב שיער, שמלת כלה ואיפור. מומלץ שתראי למאפר את שמלת הכלה שלך כשאת לבושה בה או בתצלום, אם תענדי תכשיטים, הביאי אותם או תמונה שלהם לפגישה. וכמו כן, תמונה של התסרוקת שבחרת אצל מעצב השיער. אם בחרת לך מאפר שהוא גם מעצב שיער- מה טוב. לאחר כמה ניסיונות, תגבשו את והמאפר שלך, את האיפור האידיאלי עבורך ליום המיוחד. האיפור צריך להיות מותאם לך ורק לך, ולא להסתמך על תבנית ידועה מראש של איפור כלות קודם, אלא רק להישען עליו. בסופו של דבר, את צריכה להיות מרוצה. כדאי לך להביא אתך חברה, אחות או בעל דעה שאת מעריכה, שיחוו דעה באיפור הניסיון. בשלב בחירת המאפר, דעי לך כי מאפרים רבים הם בעלי סטודיו או סלון כלות, ויכולים לדאוג לך גם לאיפור גוף: שיזוף בהתזה, מייקאפ לגוף, נצנצים וכו’. אם את מתכננת להשתזף לקראת החתונה, וגוון עורך יהיה כהה מהגוון עליו ערכתם את איפור הנסיון, חשוב שתעדכני את המאפר ושהדבר הזה ילקח בחשבון.

 איפור כלות ביום החתונה איפור כלה וסידור הריסים

יום חתונתך מתחיל בבוקר רגוע, וממשיך בהכנות לאירוע המרגש בסלון כלות, בביתך, או בכל מקום בו את בוחרת. המאפר שבחרת יבוא ויאפר אותך בהתאם לאיפור הכלות שבחרתם. חשוב לבחור אדם מיומן ונעים, שיגרום לך להרגיש טוב בשעות ההתארגנות שלפני קבלת הפנים, ולא יצור אווירה של לחץ או בהילות ולא פחות מכך, שידע להתאים בין איפור ושיער לכלות. בתיאום מראש, תוכלי לדאוג שגם מלוותיך, חברותייך, אמך וכולי, יאופרו אצל המאפר שלך. מאפרים רבים נשארים באירוע עצמו, בתשלום כמובן, כדי לעשות לכלות “טאצ’אפים”, כלומר, תיקונים. תוכלי גם לרכוש מהמאפר את האיפור בו השתמש, ולעשות בעצמך, או בעזרת חברה, את התיקונים הנדרשים, באם ידרשו.

לסיום נציין, שכיום איפור איננו נחלתן של הנשים בלבד. גם גברים מטפחים את עצמם, ואיפור לגברים ביום החתונה פופולרי מאוד. מלבד גילוח, תספורת ואפטרשייב, מאפר יוכל להעניק להם איפור קל במייקאפ ופודרה, לטשטוש צלקות או חטטים ולמניעת ברק ושמנוניות, ומיטיבי הלכת יוכלו לבחור בשיזוף בהתזה או שימר.

?