איזו אטרקציה כדאי לבחור לחתונה?

כולם רוצים את החתונה הכי מיוחדת, הכי מהנה, הכי מרגשת, הכי יפה, חתונה לספר עליה לנכדים, לילדים, ללקוחות בעבודה, לאנשים זרים ברחוב. כל המתחתנים רוצים להיות חתן וכלה יפים כמו באגדות. ובאמת, ראינו כבר הכל. חתונה תוך כדי צניחה חופשית, חתונה מתחת למים, חתונה בכדור פורח, חתונה בסגנון המזרח הרחוק, חתונה במוטיב הצבע הלבן, חתונה גותית, חתונות בהן זוגות החתן והכלה מגיעים כשהם רכובים על סוס, מוצנחים ממטוס, בוקעים מעוגה או מרקדים כל הדרך לחופה ואין סוף לשפעת הרעיונות. אם אתם מתכננים את חתונת החלומות שלכם, קחו בחשבון שהתחרות קשה, אולם אם ניחנתם במחשבה מקורית, יש לכם סיכוי לחדש משהו לחבריכם בעונת החתונות.

 החתונה הכי יפה בגן (האירועים)

האטרקציות לחתונה הן אכן אינסופיות. בין הפופולריות ביותר בחתונות בימינו, תוכלו למצוא: תאים שקופים בהם מברכים את החתן והכלה, מצלמות חד פעמיות לצילום תמונות מזכרת מהאירוע, המונחות על שולחנות האורחים, דגי זהב באקווריומים כקישוט על השולחנות, הפרחת נרות רוח סיניים דולקים, צעידה לחופה בין זיקוקים הבוקעים מצידי המעבר, חתונה אזרחית בה מנהל הטקס הוא “סלב” כזה או אחר, וכמובן, בר אלכוהול ודוכני מזון זמינים לכל אורך החתונה, שלא נהיה רעבים, צמאים, או נשאר פיכחים, חס וחלילה. ואי אפשר בלי ה”תמונות המגנטים” שהפכו כבר לחובה בכל חתונה, סרטי החתונה שנשלחים לאורחים אחרי החתונה, חולצות מזכרת, ממתקים ארוזים עם ברכת תודה וכיוצא בזה.

אטרקציות לחתונה - לימוזינה מפוארת לחתן ולכלה כיצד בוחרים את האטרקציות לחתונה

שפע אטרקציות לחתונה מוצעות בשוק ועומדות לפניכם כזוג העומד להתחתן. הצעתנו היא להחליט על קו מנחה עיקרי, שיוביל את החתונה כולה. חשבו מה הייתם רוצים שיזכרו מחתונתכם, האם את האינטימיות וההתרגשות, האם אקשן וחגיגה, האם נוף עוצר נשימה, האם משפחתיות, או האם את הויזואליה המרשימה והעיצוב יוצא הדופן. בהתאם לכך בחרו בקו המנחה שלכם לחתונה, ובהתאמה אליו קבלו את שאר ההחלטות: באיזה גן אירועים לחתונה לבחור, מה יהיה סגנון הלבוש של החתן ואיזו שמלה תלבש הכלה, וכמובן מה יהיו האטרקציות לחתונה.

 חתונת קונספט

בחתונת הקונספט, הכל כולל, הכל מעוצב ומותאם לנושא הנבחר. אם בחרתם להתחתן בחתונת קונספט, תוכלו בקלות לבחור באטרקציות לחתונה המתאימות לכם. חתונות קונספט בחו”ל פופולריות הרבה יותר מאשר בארץ, או יותר נכון מקוריות יותר. בחו”ל תגלו אנשים המתחתנים בסגנון סרטים כמו “חלף עם הרוח” או “מסע בין כוכבים”, ואילו בארץ חתונה בסגנון כזה תחשב כאוונגרד. חתונות קונספט בארץ הן למשל “חתונות לבנות”, בהן החתונה מעוצבת בלבן והאורחים מתבקשים ללבוש לבן. אם אתם מעוניינים בחתונה שבאמת לא תישכח, שאבו השראה מחו”ל בכל הנוגע לאטרקציות של חתונה בחו”ל.

 ואיך לא ללכת לאיבוד בין שפע האטרקציות

כדי לא ללכת לאיבוד בין שפע האטרקציות לחתונה, הגימיקים, הקישוטים והרעיונות, זכרו תמיד להסתכל מגבוה על חתונתכם ועל התמונה הכללית של יום החתונה. תוכלו כמובן להעזר בבעלי מקצוע המתמחים בעיצוב חתונות ובייעוץ לחתונה. אם בחרתם בחתונה אינטימית באופן יחסי, בה כולם ילבשו לבן, ותערך בגן אירועים פתוח במקום ירוק וטבעי, אז תא שקוף יראה שם כמו חללית שזה עתה נחתה. לחתונה אינטימית בחרו למשל במצלמות חד פעמיות שיתנו נקודת מבט אישית של החוגגים על החתונה, העניקו מזכרות אישיות, ומעטו בגימיקים המרוחקים מהקונספט ה”טבעי”. אם דווקא מתחשק לכם שיום חתונתכם יהיה המסיבה הכי טובה בעיר, מרובת משתתפים, באולם אירועים או מועדון, או אז בחרו באטרקציות לחתונה מעולם המסיבות: תאורת אולטרא סגול, תאים שקופים, אביזרים זוהרים בחושך ומנצנצים, כוסות אלכוהול מהבהבות, תותח קצף ועוגה מרשימה רב קומתית.

למידע נוסף על טיפוח פנים לאשה לחצו על הקישור.

?