אולמות אירועים מידע כללי

בארץ ישנו מבחר מכובד של מגוון אולמות אירועים שבהם תוכלו לערוך אירועים החל מחתונה ועד לבן או בת המצווה של ילדכם, אך בחירת המקום אינה קלה. הרשימה הארוכה של אולמות האירועים הקיימים לבחירתכם הינה גדולה והדבר נראה כיתרון רב, אך יש אשר יטענו כי דווקא ריבוי המקומות הקיים הוא מה שמאפשר למקומות אחרים לגבות סכומים יותר גבוהים על מאמצים טריוויאלים ומובנים מאליו, אך מצד שני, אולי הריבוי הוא זה שכן גורם למקומות רבים להיות כה שונים וייחודיים האחד מן השני. בעקבות ריבוי וקושי הבחירה, אנו ארגנו לכם מאמר אשר יסביר בנקודות מפתח קצרות מה חשוב לדעת כשבוחרים אולם אירועים.

חניה.

חניה הינו דבר שחשוב מאד שתבדקו טרם חתמתם את חתימתכם הסופית וסגרת את האולם לתאריך מסוים. תחילה בררו אם קיימת חניה ולכמה מקומות החניה הינה ייעודית. מעבר לזה מומלץ לברר לגבי האם החניה הינה חנית אפר, זאת בתיאום עם העונה הנוכחית, במידה וישנו סיכוי סביר לגשם, מומלץ להודיע על כך לאורחים כדי שלא ילכלכו את מיטב נעליהם ובגדיהם.

אבטחה.

לא כל אולם אירועים מספק שירותי אבטחה מטעם המקום. מומלץ לברר האם השירותים מסופקים, במידה וכן – מהו כח האדם וכיצד זה מחושב במחיר הכולל.

מיזוג אוויר.

כל אולם אשר מכבד את עצמו מספק מיזוג אוויר בהתאם לעונה, אך גני אירועים, לדוגמא, סביר להניח שלא יספקו מזגנים עקב הסיבה ההגיונית כי האירוע מתקיים בחוץ. לגבי אולמות, מומלץ לברר האם הם אכן יספקו מיזוג אוויר הולם, במידה וישנו אזור לא מקורה, האם האולם יספק מאווררים או אמצעי מיזוג אוויר משניים.

טפסים וכל המרק.

במידה ומישהו עדיין לא התעסק בבחירת אולם אירועים ואף לא שמע על כך דבר אז אתם לא תופתעו מכך למרות זאת – ישנה ניירת שמומלץ שתבדקו.

רישיון עסק – לכל אולם ישנו רישיון עסק אשר מסמל על היותו עסק לגיטימי לכל דבר. אולם אירועים אשר אין בידו רישיון עסק בתוקף הינו סיכון גדול מאד אשר הנכם לוקחים על עצמכם בכל הנוגע לביצוע עסק עם מקום אשר עלול להיות לא אמין בעליל.

הטפסים מטעם האולם – הנכם תגיעו למגוון הסכמים עם האולם, סביר להניח שלכל אירוע ישנו אופי שונה וכל אדם הגיע עם בעלי האולם להסכמים שונים. מומלץ לקרוא בדייקנות, לוודא כי הנכם חותמים על מה שסוכם ולשמור עותק מצולם במקרה ומשהו ישתבש ולא יתנו לכם את השירות אשר שילמתם עליו.

?