בחירת הגן המתאים לאירוע החתונה

מרגש לבחור את המקום בו תחגגו את חתונתכם. אם אתם עומדים בפתחם של החיפושים אחר גן אירועים לחתונה, כדאי לכם להתכונן היטב, מכיוון שקיימים כיום מאות גני אירועים לחתונה מכל סוג, בכל סגנון, ולהגשמת כל הפנטזיות.

איפה להתחיל?

גני אירועים לחתונה, אולם חתונות מפוארלפני שבוחרים את גן האירועים, יש לתאם ציפיות ולעשות קצת שיעורי בית. לתאריך, כלומר לעונת השנה, משמעות רבה בבחירה, כיוון שהוא זה שישפיע על סוג גן האירועים ולפיכך על חתונתכם. חשבו האם אתם מעדיפים אירוע סגור, פתוח, או גם וגם. תאריכים בעונת הקיץ מבוקשים יותר מאשר בשאר השנה, ולחתונה קיצית תצטרכו לשריין מקום מוקדם ככל האפשר. גם מספר המוזמנים הוא פרמטר לבחירת המקום. ישנם גני אירועים לחתונות קטנות וגני אירועים לחתונות ענק. פרמטר נוסף, שכדאי להביא בחשבון, הוא המיקום. אם מרבית האורחים שלכם גרים באזור מסוים בארץ, יהיה יפה מצידכם להתחשב בהם ולא לבחור במקום אזוטרי ורחוק, אלא במקום שנוח להגיע אליו והדרך אליו איננה ארוכה. נסיעה הנמשכת מעל לשעה הופכת כבר למסורבלת, ובמיוחד אם חתונתכם מתקיימת בסוף השבוע ובשעות העומס.

אז החלטתם בקווים כלליים מה אתם רוצים- חודשים אופציונאליים, חתונה פתוחה או סגורה, מיקום. הכינו רשימה עם מקומות שאהבתם מחתונות אחרות, עם מקומות ששמעתם עליהם, או שראיתם תמונות שלהם באתרי האינטרנט. גם אנחנו לא חסכנו מכם את ההמלצות שלנו, והרי הן לפניכם.

המלצות וטיפים לבחירת גני אירועים לחתונה

גני אירועים לחתונה, גן אירועים על שפת בריכהאז הגיע הזמן לצאת מהבית ולבקר בגני האירועים, מפני שאין טוב ממראה עיניים. מקומות רבים מציעים לכם להגיע לחתונה לדוגמה כדי להתרשם מהאווירה ומכל מה שהמקום מציע.

כולם רוצים אירוע מיוחד ובלתי נשכח, ועל כן מחפשים גני אירועים לחתונה קצת אחרת. אם אתם חושבים על ארגון חתונה גדולה ומפוארת, שמסתיימת בטבילה פרועה בים, גני אירועים בקיסריה יכולים להתאים לכם. ב”כוכב הים” בקיסריה, משלבים קבלת פנים מפוארת על מדשאות שנמצאות ממש מעל הים, חופה מוגבהת מעל הים, פינות ישיבה מפנקות ורצפות דק מעץ. לאחר החופה נכנסים פנימה לאולם הענק, אשר במרכזו ממוקם בר העובד ללא הפסקה. עמדת התקליטן לחתונה מוגבהת וחדישה, והמקום כולו משופע בתאורה ובאטרקציות מיוחדות.

אם קוסם לכם דווקא הרעיון של חתונה קטנה בהרים, באזור ירושלים ומבשרת ציון נמצאים כמה מגני האירועים המיוחדים והאינטימיים שיש. אחד מהם הוא “שורש”, בו תוכלו לעשות חופה תחת כיפת השמיים, באווירה רומנטית ומיוחדת. בהמלצה האחרונה נדרים מעט, אל בית חנן, בו נמצא גן אירועים רחב ידיים בשם “האחוזה”. המקום כשמו כן הוא, רחב ידיים, פתוח, מיועד לאירועים גדולים. במקום בריכה, עצים, אווירה כפרית והרבה שטח לצעידה לחופה, לריקודים, הופעות, וכל מה שתרצו.

אם התבלבלתם קצת, אל דאגה. למרות ההיצע הנרחב, זוגות מספרים כי כשהגיעו לגן האירועים שלהם, הם פשוט ידעו ״שזה זה״. אז אחרי שמצאתם את גן האירועים שלכם, הגיע הזמן להיפגש עם מנהל האירועים בחתונה, האדם שאחראי על הפקת האירוע שלכם וזה שדואג שהכול מתקתק: מסדרני החניה ועד אחרון המלצרים, מסידור חדר מנוחה לחתן ולכלה, ועד לעמדת הקינוחים. בנוסף, תפגשו עם מעצב חתונות מטעם המקום או מטעמכם, ותחליטו על קו עיצובי מנחה בחתונה ועל איזה אטרקציות תרצו בחתונה. אחרי שהכול סגור, אפשר לטפל בהזמנות לחתונה. ישנם גני אירועים שיפיקו לכם הזמנות, ואם תרצו הזמנות אחרות, אל תשכחו לדאוג למפת הגעה לאירוע. עם ההזמנות, מגיעות גם הטעימות ובחירת התפריט. לכשהגעתם לשלב הטעימות, תוכלו להרשות לעצמכם להתרווח בנחת בכסא, כיוון שהשלב הקשה מאחוריכם. יש לכם גן אירועים לחתונה- מזל טוב!

?